Scarned

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Apropo małej ilości przygód. Na stronie galakty znajduje się darmowa przygoda do wydruku.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Pod względem graficznym plansza prezentuje się bosko. Dwustronna mapa przedstawiająca krainę trzyma odpowiedni klimat który zachwyca i wciąga. Jestem także zadowolony z kart postaci gdzie zamiast dokładać żetony statystyk po prostu przesuwamy drewniane żetony na zasadzie "suwaka", także ekwipunek znajduje się w kształcie różnej wielkości żetonów kładzionych bezpośrednio na postać. Szkoda tylko, że pole czasu którym gospodarujemy znajduje się na samej górze planszy a nie na karcie postaci, można przez to czasami zapomnieć o pilnowaniu tego.
Zasady są proste i jasne, tak samo system walki. Nie ma żadnych problemów z zapamiętaniem co jak, a przy tym gra wymaga planowania, dzielenia się obowiązkami i ciągłych trudnych wyborów.
Jak na razie grając we dwie osoby, po raz trzeci przechodziliśmy scenariusz nr. dwai i co więcej nie czuje nieprzyjemnego znudzenia wałkując kolejny raz to samo.
PS. Ilość dodatkowo dołączonych woreczków w środku pozwala na zapakowanie niemal każdego rodzaju żetonu w inny woreczek.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

nowi cold ones knights mimo ze są z plastiku to zdecydowania przewyższają poprzedników ceną i wyglądem(zwłaszcza cold one)


Jak dla mnie ideał :)

świetnie zrobiony z fajnym wzorkiem ponadto idealnie sie komponuje z kośćmi dragons


Jak dla mnie ideał :)

wlasnie planuje to zamuwic jak ogladalem w empiku to spoko ale niemoge pojac dlaczego tylko dla doroslych :/


WOJKIER

Liczba recenzji: 20