Seth

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich

Z marszu ostrzegam że będę kompletnie nieobiektywny. Jest to najgorsza gra strategiczna w jaką grałem. Koszmarne grafiki i schematyczna mechanika, a dla nowych graczy nie do ogarnięcia podczas pierwszej rozgrywki, przynajmniej nie do końca. Klimat jakiś tam ma, ale kompletnie nie w moim guście. Gra jest czasopochłaniaczem i potrzeba kilku godzin żeby dograć w kilka osób, setup też trochę zajmuje. Trudno mi w takim układzie polecać lub odradzać, trzeba sprawdzić na własnej skórze.


Chyba moja ulubiona gra w swiecie Warhammera. Fajna mechanika i klimacik. Zasady łatwe do przyswojenia, wykonanie też pierwsza klasa. Co tu dużo mówić, jak najbardziej polecam ;)


Gra prosta jak konstrukcja cepa, dosłownie :) Dobra jako czekadełko lub w przerwie między innymi grami. Dostarcza masy emocji, im większa grupa grającyh tym lepiej. Minus to cena. Jak za stosik kart z rysunkami w metalowej puszcze to o połowę za drogo.


Kompilacja kalamburów, zgadywanek i rymowania w jednej grze planszowej. Całkiem ciekawe rozwiązanie na imprezy lub spotkania w gronie w którym specjalistyczne planszówki nie są znane lub nie budzą zainteresowania. Duży plus za olbrzymią dawkę interakcji między graczami.


Prosta, bardzo szybka i zwięzła gra w oparciu o "papier, kamień, nożyce". Grafiki staranne i na swój sposób klimatyczne. Pomimo niskiej złożoności jest element taktyczny i odrobinę trzeba pokombinować żeby zwyciężyć lub nie zostać zwyciężonym. W przedziale szybkich gier dla dwóch graczy to całkiem solidny produkt, choć mógłby być odrobinę tańszy jak na to co zawiera.


xc

Liczba recenzji: 18

Septirion

Liczba recenzji: 16

Leabeewer

Liczba recenzji: 1

Tomasz_89

Liczba recenzji: 9

Thorkiel

Liczba recenzji: 60

Traki11

Liczba recenzji: 0

Fuzzybg

Liczba recenzji: 0