ShaakTi1138

Poliglota

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo pomysłowy produkt - normalnie może służyć jako zwykła (choć nieco mała) mata, ale po złożeniu zamienia się w tacę do kości. Idealne rozwiązanie w przypadku gry z dziećmi, które rzucają kostkami przez pół pokoju. Plus również za to, że nie zajmuje wiele miejsca.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna sprawa, moje dzieciaki świetlicowe są zachwycone, gdy mogą mnie słuchać i jednocześnie rysować mapę lochu. Mimo że zaprojektowano ją do D&D, to sprawdzi się też w innych erpegach.


Jak dla mnie ideał :)

Piękne kostki, które zrobiły furorę podczas sesji ze świetliczakami - jeden z chłopców stwierdził, że zawsze chce je mieć :).


Dobry, solidny produkt

Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z mistrzowaniem, więc dla mnie jest to produkt jak znalazł :). Zasady wyjaśnione są w przystępny sposób, a przygoda ciekawa - jedyne, co mam jej do zarzucenia, to to, że jest nieco... za bardzo typowa. Nadrabia za to stopniem złożoności, bo ilość zadań pobocznych i możliwych opcji zachwyca. Jest to materiał na ładnych kilka sesji.

Szkoda tylko, że w pudełku nie znalazło się miejsce na jeszcze kilka akcesoriów. Mam porównanie z zestawami startowymi z RPG "Star Wars", gdzie prócz zeszytu zasad, przygody i kości są jeszcze mapki, na których możemy rozgrywać starcia (a w obu systemach odległości są ważne) i żetony z postaciami graczy i przeciwnikami.


user51330237

Liczba recenzji: 0