Shandtil

Poszukiwacz

Tczew

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Jeszcze więcej Drizzta :) Książka dla każdego fana mrocznego elfa. Świetny cykl powieści, nic, tylko się cieszyć, że Rebel sprowadza go w dobrej cenie - rynkowej, duża znana firma na E ;) dolicza sobie 10 zł a i tak sprowadza ich mniej a kilkadziesiąt zł u sprzedawców na allegro za książkę na papierze ekonomicznym, to żart :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobre talie, do bardzo dobrej gry :) Próby przebicia się goblinami przez obwarowania krasnoludów zawsze wzbudzają wiele emocji :) Element losowy w tej grze, niektórych może denerwować, jednak dla mnie nadaje jej więcej rumieńców, bez tego wszystkie rozgrywki wyglądałyby tak samo.


Jak dla mnie ideał :)

Jedynym minusem tej gry jest długi czas rozgrywki, reszta, cała mechanika, wykonanie, grywalność na najwyższym poziomie. To, że udało nam się ją ostatnio skończyć w 6 godzin stanowi miejscowy rekord ;) Tytuł godny polecenia!


Miałam w rączkach prototyp i mogę się wypowiedzieć ;) Gierka dobra na wieczorne pogranie w domu. Prosta, nieskomplikowana ale pozwala na sporą ilość kombinacji, także można też trochę pogłówkować. Trzeba uważać, by przeciwnik nam na początku nie odskoczył z punktacją, bo ciężko nadgonić.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry tytuł, mogę narzekać tylko, że jeden ze znaczników musiałam sklejać po wyciąfgnięciu z wypraski, zaczął się rozdwajać, jednak w żaden sposób nie wpływa to na jakość rozgrywki... która jest na prawdę ciekawa! Polecam dla osób lubiących irytować innych graczy i poczuć się jak w starożytnym Rzymie :)


Believe0852

Liczba recenzji: 99

Wodorek

Liczba recenzji: 22