Sildre

Łowca

Bolesławice

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Talisman. Niezwykła przygoda. Idealna gra dla osób raczkujących w świecie planszówek. Idealna również na spotkania towarzyskie i przygody przy piwku, bo nie ma to jak zwalczać potwory, dźgać mieczem przyjaciela i dążyć do władzy w przyjemnej koleżeńskiej atmosferze. Niektórym gra może się nie podobać przez swoją losowość, ale... w końcu chodzi o zabawę, a nie misterny plan panowania nad światem. Ot wycieczka po koronę ;)

Dodatek Góry wg mnie jest jednym z pierwszych dodatków, w które warto byłoby się zaopatrzyć (tak jak Podziemia). Jest prosty, przyjemny i daje nowe możliwości na rozwój. Dla mnie świetny i zdecydowanie polecam wycieczkę w góry, drodzy poszukiwacze :)


Jak dla mnie ideał :)

Ta gra była zakupiona głównie dlatego, że mój chłopak lubi takie cyber klimaty i bardzo chciał mieć tą grę na własność. Ja osobiście nie przepadam za karciankami, jako kobieta doceniam ładne figureczki, planszę z ładną grafiką, kolorowe kosteczki, itd. Ale muszę przyznać, że Android: Netrunner mnie zachwycił i częściej to ja chcę w nią grywać niż mój chłopak ;) Dlatego polecam ją osobom nielubiącym karcianek, myślę że to dobry tytuł by trochę polubić ten rodzaj gier. Zdecydowanie polecam!

P.S. trzy wygrane z rzędu w pierwszych rozgrywkach również sprawiły, że mam cieplejsze uczucia co do tej gry karcianej ;)


Jak dla mnie ideał :)

Przyjemny dodatek, troszkę ciekawszy od Kosiarza. Dla fanów gry Talisman "must-have". Jako fanka wilkołaków samych w sobie, doceniam też ładne wykonanie grafiki i figurki talismanowego wilkołaka. Fajny dodatek. Polecam :)


Jak dla mnie ideał :)

Myślałam sobie, aj tam woreczki jak tam woreczki... tu czy tam kupię to bez różnicy. Ale nie, te są fajne z grubszej i śliskiej folii co sprawia, że nie wyglądają jak wyciągnięte z gardła po krótkim, częstym używaniu. Super do przechowywania elementów gier ^^


Jak dla mnie ideał :)

Myślałam sobie, aj tam woreczki jak tam woreczki... tu czy tam kupię to bez różnicy. Ale nie, te są fajne z grubszej i śliskiej folii co sprawia, że nie wyglądają jak wyciągnięte z gardła po krótkim, częstym używaniu. Doskonałe do przechowywania większej ilości np. żetonów czy też średnich elementów wielu gier :)


Rafał Wątorski

Liczba recenzji: 25

Zielony666

Liczba recenzji: 3