Sylvanrulez

James Bond

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich

Porządnie wykonany ekran. Ilustracje ładne, dobór tabelek niezły... Ale brak mi mocno możliwości interpretacji kości w zależności od testowanej umiejętności. Chociaż zdaję sobie sprawę, że zajęłoby to za dużo miejsca.


Jak dla mnie ideał :)

Niesamowita książka. Nie ma w niej statystyk, nie są zresztą potrzebne. To Zew, a nie dedeki. W tym systemie przed potworami się ucieka, a nie szarżuje na nie ;)
Co zawiera? Każdy potwór to dwie strony- na jednej piękna ilustracja, na drugiej opis(porownanie wielkości z człowiekiem, jak i gdzie żyje, jak odróżnić od innych etc). Może nie jest to jakoś wybitnie potrzebne do grania i prowadzenia, ale ja się świetnie bawiłem przy czytaniu.


Jak dla mnie ideał :)

Śliczny sześcian! Nic tylko malować i wypuszczać na graczy. Jest to mój ulubiony potwór do Dnd, żaden inny nie jest tak groteskowy, bezsensowny i pocieszny. Czekałem kilka miesięcy, aż się znowu w ofercie pojawi.


Jak dla mnie ideał :)

Wydawniczo- jest super. Poziom ten sam, co angielska wersja(mam obie). Może jakiś fanatyk zauważy drobne rożnice, ale ja ich nie widzę. Czy ten podzik jest niezbędny do grania w dedeki? A gdzie tam. Ale fajnie go mieć. Wzbogaca wiedzę mg, ma super dział z artefaktami, ktory jest najbardziej wertowaną częścią książki przeze mnie. Gracze jak dzieci, lubią nowe zabawki.


Jak dla mnie ideał :)

Dość dobra jakość figurki. Sporo detali, wygląda nieźle po pomalowaniu, nie było żadnych uszkodzeń/braków/błędów. Za tą cenę całkiem fajna opcja... choć raczej dla wizualizacji bohatera. Bo jakby kupować dla wszystkich potworów, bohaterów, NPCów, to portfel szlag trafi ;) anyway, nie jest źle.


m_s0

Liczba recenzji: 36

m_s0

Liczba recenzji: 36

Slawekauo

Liczba recenzji: 202

Kolibergfx

Liczba recenzji: 74

Mikowalew

Liczba recenzji: 5

Pancor

Liczba recenzji: 2

Battleorc123

Liczba recenzji: 7

Nikodemwlodarczyk

Liczba recenzji: 40