Szymon

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny, porządnie wykonany produkt. W przeciwieństwie do drucianek nie trzeba siedzieć przy osobie rozwiązującej i pilnować żeby nie wpadła na pomysł powyginania zagadki ;-).

Rozwiązanie łamigłowki nie jest trywialne, wymaga spostrzegawczości, cierpliwości i trochę wyobraźni przestrzennej.

Polecam.


Dobry, solidny produkt

Gra bardzo dobra do gry z ludzmi, ktorzy na codzien nie maja duzo wspolnego z grami planszowymi.
Proste zasady i przystępna mechanika gry nie odstraszają nowych graczy, a bardziej zaawansowani gracze również znajdą miejsce dla siebie próbując realizować własne strategie.

Niestety gra wprowadza bardzo duży element losowy, przez co nie tylko wybór strategi ma tu znaczenia, ale również szczęście.


Jak dla mnie ideał :)

Gra bardzo ciekawa i grywalna. W zależności od tego jakie karty się otrzyma można przyjąć naprawdę wiele różnych strategii prowadzących do wygranej. Dzięki bardzo dobremu wyważeniu gry cieżko wskazać najlepszą strategie, przez co każda rozgrywka może wyglądać zupełnie inaczej ;).
Gra posiada bardzo fajny tryb gry w dwie osoby, który wymaga od obu graczy znacznie większej pracy umysłowej niżeli rozgrywka wieloosobowa.


Dobry, solidny produkt

Ciekawa gra kooperacyjna.
Pozwala dobrać poziom trudności, przez co rozgrywka nawet dla doświadczonych graczy może być ciekawa.


Dobry, solidny produkt

Gra bardzo fajna na spotkania ze znajomymi.
Bardzo proste zasady i dynamika rozgrywki pozwalają bawić się nią w dość szerokim gronie.

Niestety gra nie bez minusów. Podczas rozgrywki w większą ilośc osób łatwo wpaść na pomysł podawania haseł całkowicie bez związku z jakąkolwiek kartą, co w efekcie przynosi większą ilość punktów niż hasła sensowne.

Cała gra zupełnie inna od normalnego Dixita, ale dzięki dodaniu elementu refleksu i dynamiki zadowoli szybko nudzących się niedoświadczonych graczy.


Werdandi

Liczba recenzji: 6