Szymon

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Moja żona chciała pograć w grę, w której nie będzie musiała walczyć z żywym przeciwnikiem i trochę odpocznie. Nie będzie konfliktów i bezpardonowej walki. Jakże się pomyliła. Gra przeciwko grze przynosi także wiele emocji, a dyskusji, a nawet kłótni jest jeszcze więcej. Gra nie jest skomplikowana, tylko jak zwykle w tego typu produktach, jest dużo zasad do ogarnięcia. Jeżeli to kogoś nie zrazi to gra go nie zawiedzie.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra całej rodziny. Przy niej poznasz prawdziwą naturę domowników i znajomych. Polecam zakupić chociaż jeden wybrany dodatek np miasta i rycerze, który bardzo mocno urozmaica rozgrywkę


Jak dla mnie ideał :)

Idealny produkt do walki z nadwagą i ociężałością umysłową. Możliwe urazy i kontuzje jeżeli wokół krzeseł i stołu jest za mało miejsca do biegania.


Jak dla mnie ideał :)

Ta gra ma same wady. Bolą uda lub kolana. Kiedy się za długo w nią gra to życiu towarzyszy tylko jeden rytm. Nie można słuchać takiej jednej piosenki zespołu Queen w towarzystwie bo zaraz ktoś zacznie bić się po kolanach i pokazywać różne gesty rękami.


Jak dla mnie ideał :)

Monastyr to przepiękna gra fabularna dla zaawansowanych graczy. Nowatorska w kategoriach opisu świata jak i mechaniki. Nie radzę od niej zaczynać przygody z grami fabularnymi, aby w pełni poznać jej wartość.


NerAlgert

Liczba recenzji: 86