Tajfunek

Poliglota

Gorlice

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Powrót do dzieciństwa...

Pamiętam, jak 20 lat temu, wraz ze starszymi braćmi, wcielałem się z zapartym tchem w postaci z ówczesnej Magii i Miecza. Te chwilę, obok grania w różne gry RPG, wspominam chyba najlepiej z tamtego okresu i to one w dużym stopniu kreowały moją wyobraźnię.

Tym razem powróciłem do czegoś, co śmiało można nazwać wiernym odzwierciedleniem swojego przodka, a mianowicie gry Talisman Magia i Miecz. W momencie pisania tej recenzji, mam już prawdopodobnie rozegranych około 50 partii i ta gra wciąż potrafi zaskakiwać, a sposób interakcji z innymi graczami i tego jak można sobie wzajemnie pomagać, lub przeszkadzać jest naprawdę wyjątkowy.

Wykonanie też jest jak dla mnie świetne. Figurki mają sporo detali, karty są z przyjemnymi dla oka ilustracjami, a sama mapa solidnie i ładnie wykonana.

Nostalgicznie podsumowując, jak dla mnie ideał.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Grałem w poprzednie edycje i głównie tym przyciągnęło mnie pozyskanie również i tej. Z początku byłem dość sceptycznie nastawiony i nie do końca podobały mi się rozwiązania które przyszły wraz z "odświeżoną" wersją, jednak po kilku podejściach zauważyłem, że to były tylko i wyłącznie moje narzekania.

Grę oceniam na 5 że względu na fantastyczne wykonanie, urozmaiconą i moim zdaniem ulepszoną w stosunku do poprzednich edycji rozgrywkę.

Polecam serdecznie.


Jak dla mnie ideał :)

Używam tych koszulek do większości swoich Karcianek, solidne i warte polecenia.


Jak dla mnie ideał :)

Jako fan L5K miałem duże oczekiwania co do samej gry. Już po pierwszej rozgrywce z bratem stwierdzam, że będzie ich jeszcze dziesiątki, jak nie setki. Bardzo ładnie wykonane karty, ilustracje też z górnej półki. Co do samej rozgrywki to jest ona dynamiczna i ciężko do samego końca przewidzieć jaki będzie jej wynik. Jestem jak najbardziej na TAK dla Legendy Pięciu Kręgów.


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki idealnie pasują, solidny i wart polecenia produkt.


Abelson

Liczba recenzji: 41

WujekBelzebubik

Liczba recenzji: 30

Pstysz

Liczba recenzji: 1

Dan Forever

Liczba recenzji: 0

Yabol

Liczba recenzji: 50