Tomasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

W pełni kooperacyjny Descent - gra stawia nam kolejne wyzwania, rzucając naprzeciw nam potwory wraz ze schematami ich zachowań, ataków. Ciekawa odmiana!


Dobry, solidny produkt

Polska wersja kart popleczników do Descenta. Bardzo się cieszę, że wydawca posłuchał prośby klientów i zapewnił dostęp do kart w rodzimej wersji językowej. Valyndra to mój ulubiony poplecznik, więc jej figurka plus opisywany zestaw kart to idealny pomysł na wzbogacenie Descenta.


Dobry, solidny produkt

Polska wersja kart popleczników do Descenta. Bardzo się cieszę, że wydawca posłuchał prośby klientów i zapewnił dostęp do kart w rodzimej wersji językowej. W zestawie dostajemy dodatkowo kartę postaci Sereny, więc gracze mogą wcielić się w kolejnego bohatera w starciu z Mrocznym Władcą;)


Dobry, solidny produkt

Polska wersja kart popleczników do Descenta. Bardzo się cieszę, że wydawca posłuchał prośby klientów i zapewnił dostęp do kart w rodzimej wersji językowej. Ten zestaw wzbogacony jest też o kartę postaci, co umożliwia grę kolejnym bohaterem:)


Dobry, solidny produkt

Polska wersja kart popleczników do Descenta. Bardzo się cieszę, że wydawca posłuchał prośby klientów i zapewnił dostęp do kart w rodzimej wersji językowej. Figurka Królowej to osobny wydatek, ale dla tej gry warto;)


Cieslak

Liczba recenzji: 50