Tomaszfilip

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Produkt idealny? W sumie tak. Wykonanie bardzo dobre. Twarda oprawa, nie rozsypie się. Piękne ilustracje w klimacie settingu. Dużo, bardzo dużo materiału do przyswojenia. Ciekawe podejście do tematu transhumanizmu w RPG - doskonały dodatek z inspiracjami w popkulturze, a także nauce, na końcu podręcznika w formie listy 'polecanek'.
Fabularnie to daleka przyszłość, wiele lat po Gibsonowskim cyberpunku - postapokalipsa po 'buncie maszyn', gdzie ludzie próbują po prostu żyć. Więcej informacji na temat settingu można znaleźć na stronie wydawcy, czy też recenzjach w branżowych portalach/blogach.
Mechanicznie? Tu imho jest delikatnie gorzej, mechanika podobna do tej z Shadowruna, ale procentowa. Dosyć rozbudowana, taktyczna - może być trudna w użyciu. Tworzenie postaci jest bardzo wymagającym procesem:)
Polecam się zapoznać, gdyż warto znać i zagrać w tę grę!
PS: Autorzy niedawno zapowiedzieli wydanie oficjalnej konwersji mechaniki na FATE Core:)


Jak dla mnie ideał :)

Jeden z pierwszych 'indiasów' (po polsku), gier RPG łamiących (m.in.) sztywny podział MG-gracze. Tutaj w ręce grających oddawana jest część obowiązków prowadzącego - bez straty dla historii i zabawy. Bardzo interesująca zasada "pokoju zwierzeń":P.
Fabularnie prowadzimy firmę zajmującą się zwalczaniem wszelkich dziwnych i niewyjaśnionych zjawisk, tacy "Pogromcy Duchów" na dopalaczach, gdyż łapiemy nie tylko duchu a w naszej firmie mogą pracować nie tylko ludzie:).


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek do Dixit. Można go kupić i grać bez podstawki. Nowy zestaw kart i lepiej rozwiązana plansza postępu, niż w wersji podstawowej. Dzięki temu, można grać nawet w 12 osób. Polecam ten dodatek.


Jak dla mnie ideał :)

Kto jeszcze nie grał, koniecznie trzeba spróbować. Bardzo dobra gra imprezowa i nie tylko. Warto spróbować zagrać z różnymi grupami współgrających - ciekawe doświadczenie.
Karty bardzo ładnie wykonane, przepiękne rysunki:)
Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Dobra, wciągająca gra. Są kostki, więc jest zabawa i losowość, która w grze z dziećmi nie przeszkadza - są za to emocje i radość z wygranej.
Polecam, dobra zabawa gwarantowana.


KamC

Liczba recenzji: 5