Torquemada

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Bardzo fajna, nieskomplikowana gra. Trochę zbyt optymistycznie podszedłem do sprawy licząc, ze 6-latka zainteresuje, ale już 8-letni syn z nami gra i bardzo mu się podoba.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Z każdą grą objawiają nam się nowe możliwości kombinowania, gra na tyle złożona (nie skomplikowana!) że można dojść do wygranej na wiele sposobów. Niestety trochę liczenia jest, szcególnie w końowych etapach gry i moim zdaniem im więcej graczy tym lepiej i nie kupiłbym tej gry dla 2 osób bo takie granie nie ujawnia w pełni jej mozliwości.


Idealne do Dungeoneera.


Polecam. Więcej żetonów+ dodatkowe zasady+ nowy pionek = więcej mozliwościi kombinowania w konsekwencji większ frajda z gry.
Świetny jest pomysł grania z większą ilością żetonów na ręce. My gramy z dwoma żetonami do których każdy w swojej kolejce dociąga trzeci i z tej trójki wybiera który wykłada na stół. Żetony na ręce są widoczne dla wszystkich. Gra w ten sposób wkracza w zupełnie nowy wymiar (dziękuję za pomysł Natanielowi - wyczytany na forum "Gry Planszowe")


Każdy z komplementów dla tej GRY jak najbardziej zasłużony. Gra dostarczona w ciągu 48h (potwierdzają znajomi od których dostałem w prezencie) choć to nie reguła.


Re-l124c42

Liczba recenzji: 37