wolf

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Koszulki do małych kart z planszówek. Pasują do kart z Talismana i do mniejszych kart z nowej edycji Descenta. Polecam jeśli czesto gracie w daną grę.


Jak dla mnie ideał :)

Dodatek porusza modny ostatnio temat wampirów i wilkołaków. Dodaje ciekawą mechanikę dnia i nocy. Po pierwszej rozgrywce na 4 graczy odniosłem wrażenie, że sam wilkołak trochę mało robi zamieszania (podobnie jak żniwiarz). Może przy większej liczbie graczy działa to lepiej.


Jak dla mnie ideał :)

Jak dla mnie najlepszy stosunek ceny do jakości. Trzymam w nich karty z Bitew Westeros, Runebounda i Descenta (te większe).


Jak dla mnie ideał :)

Aktualnie to numer jeden w mojej kolekcji planszówek. Gra rewelacja, czekałem na jej premierę prawie rok i nie zawiodła. Ponadto FFG na swojej stronie udostępniło edytor do tworzenie nowych scenariuszy spotkań i jak już się znudzą te podstawowe zawsze można zajrzeć co dobrego wymyślili inni gracze.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jeden z dużych dodatków do Talismana. Zdecydowanie prostszy od podziemi i smoków. W góry można się wybierać stosunkowo słabo rozwiniętym bohaterem i damy sobie radę. Za to przedmioty, które tam zdobędziemy również nie powalają.


Michał

Liczba recenzji: 55

Tomasz

Liczba recenzji: 126

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Worloc

Liczba recenzji: 0

Tarur

Liczba recenzji: 150

MrSchab

Liczba recenzji: 7

Addam

Liczba recenzji: 7

Darek254

Liczba recenzji: 0