sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


Old Masters

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 12.12.2019

Van Gogh! Gauguin! Monet! I chyba mogę skończyć tę recenzję już teraz. Tak wielkie nazwiska mówią same za siebie :) Gra przyciągnęła wizualnie, ale rozkochała dobrym workerplacementem ;) Polecam ją ludziom w każdym wieku. Co wytrwalsi planszówkowicze nawet jeśli gra nieco ich znudzi poszerzą wiedzę o malowidła mistrzów impresjonizmu, a niedzielni gracze spędzą naprawdę miłe chwile przy tej wspaniałej rozrywce. Wersja angielska zupełnie nie odstrasza. Instrukcja jest banalnie prosta.

0

The Grimm Forest

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 12.08.2019

W końcu jest! Długo oczekiwana gra w końcu gości na moim stole. Gra jest przepiękna, ale to nie jedyne jej atuty. Jest to naprawdę fantastyczna gra rodzinna na blef i dedukcję. Wersja angielska zupełnie nie odstrasza. Teksty angielskie na kartach są krótkie, a tłumaczenie kart banalnie proste. Wszystko przez to, że za sprawą prostej mechaniki idą proste rozwiązania i łatwoprzyswajalne treści. Miałem przyjemnośc grać w nią jakiś czas temu za granicą, a dziś za sprawą REBEL jest ona w mojej kolecji. Szkoda, że mogę dać tylko 5 w ocenie. 10+!

0

Kowale Losu

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 12.08.2019

Oryginalne podejście do tematu. Bardzo lubię kościanki i muszę przyznać, że do Kowali podszedłem z dużą rezerwą. Gra jednak okazała się strzałem w dziesiątkę. Początek może jest nieco przytłaczający, bo sama instrukcja ma dość dużo drobnych zasad, ale po pierwszym rozegraniu gościła potem równo przez dwa tygodnie na stole. Dziś również chętnie do niej wracamy.

4

Pokaż wszystkie (3)

Ostatnio zdobyte trofea

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Ktoś podziela moje zdanie

Pierwsza osoba polubiła Twój komentarz

Mam marzenie

Dodanie produktu do listy życzeń

Mam swoją opinię!

Dodanie komentarza pod produktem

Mam tytuł!

Zdobycie pierwszego tytułu

Pokaż wszystkie (12)

Lista życzeń

Pokaż wszystkie (1)