Adam - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Gra rewelacyjna! Z żoną otworzyliśmy tylko po to żeby przeczytać instrukcję i skończyło się długą nocną grą! Wciąga jak mało która gra, dynamiczna (ciągle coś się dzieje), ładnie wydana (aż miło chodzić figurkami po planszy!), ciekawe opisy... no po prostu bajka! :) Dla tych, którzy nie znają i są niezdecydowani- nie ma co się zastanawiać!


Dobry, solidny produkt

Gra bardzo spokojna i z małą doza interakcji między graczami. Raczej dla fanów książek, którzy podczas gry będą zachwycać się nazwami krain, które dotychczas znali z książek. Gra prosta, łatwa i przyjemna- w sam raz żeby zagrać z dziećmi. Nie ma obaw, że porażki przy rozwiązywaniu problemów będą zbyt frustrujące.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna sprawa! Kupiłem niedawno kości podstawowe dla mojego 7 letniego siostrzeńca i jesli chodiz o niego.. uwielbia słuchać stwarzanych na prędce opowieści. Za to jego brat (9 lat) uwielbia układac historie. Ten produkt kupuje z myślą o starszym siostrzeńcu żeby urozmaicić im wspólną zabawę. Naprawdę polecam :)


Jak dla mnie ideał :)

Super dodatek! Bardzo urozmaica dotychczasową rozgrywkę w dominion. Przyznam się, że po wieeeeelu partiach w Dominion troszkę mi się zaczeła gra nużyć. Karty z tego dodatku sprawiają, że znow chce się grać, bo gra stała się troszeczkę inna, doszły nowe sposoby na odniesienie zwycięstwa. W sam raz na odświeżenie spojrzenia na Dominion :)


Dobry, solidny produkt

Świetna i szybka gra. Doskonała jako gra na "zagrałbym w coś szybkiego" :)

Na początku baliśmy się że ciężko będzie się połapać w tak szybkiej grze ale okazało się, że podczas rozgrywania kilku pierwszych parti treningowych sami zaczęliśmy narzucać tempo, które samoistnie przerodziło się w tryb turniejowy ;)

Lekki minus w sumie nie dla gry, tylko dla powyższego zestawu talii. W instrukcji znajdziemy opis wielu rodzajów kart, a w taliach wchodzących w skład tego konkretnego produktu są bardzo podstawowe katy (HIT, BLOCK, REPLAY, CLEAR i BASE) co przy wielu rozgrywkach może troszeczkę nużyć kiedy zaczyna się wymagać od gry czegoś więcej. A uwierzcie mi... rozgrywek będzie duuuużo, bo gra naprawdę wciąga i na jednej partii się nie kończy.

Genialny produkt na wieczorki z grami przy większej liczbie osób. Prostota reguł szybko pozwala wytłumaczyć reguły dwóm spóźnialskim tak, żeby zajęli się sobą podczas gdy reszta towarzystwa kończy rozgrywkę w inną grę :) Zdarza się jednak, że Ci spóźnialscy nie chcą potem przerzucić się na inne gry :P


Jak dla mnie ideał :)

Gra wspaniała! Pięknie i starannie wykonana, dopracowana i mega pobudzająca wyobraźnię. Grając, widzę te wszystkie krainy, wędrówki, walki etc ;)

Kupiliśmy Andor głównie do gry dwuosobowej i co tu dużo mówić... łatwa nie jest! Ale przy ograniczonej ilości przygód to raczej plus. Bo cały czas chcemy zagrać ponownie w założeniu, że tym razem napewno się uda :) Pierwszy scenariusz w formie tutoriala- świetna sprawa bo choć łatwy- szybko pozwala zrozumieć mechanikę gry. Drugi scenariusz również wyjaśnia nowe elementy gry i również jest dość łatwy. Po rozegraniu tcyh dwóch scenariuszy wiemy już dokładnie jak grać, wiemy że chcemy grać i przy trzeciej legendzie pojawiają się schody :) Legenda ta może być za każdym razem ciut inna co jest jej niesamowitym plusem bo nie znajdzie się jednego dobrego sposobu na jej przejście. W kolejne legendy jeszcze nie graliśmy, na razie próbujemy przejść trzecią ;)

Do jedynego minusu zaliczyłbym jeden plus... Plusem, który szybko przeradza się w minus jest ilość elementów i różne ich zapotrzebowanie w poszczególnych scenariuszach. Rozkładanie gry trwa baaardzo długo. Nie ułatwia tego brak wypraski w pudełku a jedynie woreczki strunowe. Jest to jednak minus do przełknięcia (zwłaszcza jak się ma duży stół w domu, na którym gra może stać rozłożona i czekać do następnego wieczora aby w nią zagrać ;) )

Reasumując- POLECAM.