Krych - recenzje

Szczerze powiedziawszy gra nie przypadła mi do gustu. Mechanika jak i poziom trudności plasują się średnio. Można zagrać raz, dwa, ale na dłuższą metę gra staje się nudna.


Jak dla mnie gra dosyć ciekawa. Nie podobają mi się ilustrację tych "wojowniczych" pingwinów. Ostatecznie nie wiem, dla jakiej grupy wiekowej przeznaczona jest gra, ponieważ na moim egzemplarzu jest napisane "+10".


Przyjemna gra z ładnymi ilustracjami znanych nam postaci. Idealna jako przerywnik między dłuższymi i bardziej wymagającymi tytułami.


Osobiście nie posiadam tej gry, lecz grałem w nią u znajomego. Po chwili zrozumiałem zasady i od razu zakochałem się w tej grze, która idealnie nadaje się zarówno dla małych dzieci jak i starszych osób. Można grać całą rodziną lub na imprezie.


Pytania, które zawiera gra są w miarę OK, natomiast mechanika nie ma większego sensu. Dodanie katapulty, którą strzela się do celu kompletnie nie pasuje do tej gry. Nie polecam tej gry, lepiej kupić np. Timeline


Jak dla mnie ideał :)

Idealna gra na rozruszanie towarzystwa, tylko przed rozgrywką lepiej jest zalaminować karty, gdyż podczas gry można przypadkowo je uszkodzić. Emocji jest naprawdę dużo, zarówno dla młodszych jak i starszych. Polecam gorąco


Jak dla mnie ideał :)

Z Super Farmerem spotkałem się już dawno. Ta gra jest po prostu genialna, zarówno jako coś na rozgrzewkę, jak i dla dzieci. A do tego małe, przenoście opakowanie. Dzieci w bibliotece grają codziennie.


Jak dla mnie ideał :)

Dwie fajne gry w jednym niezbyt dużym pudełku za bardzo przystępną cenę, nic dodać i nic ująć, a dzieci w szkole mają bardzo dużo frajdy.


Mimo niewielkiego opakowania gra daje wiele możliwości i przyjemności, lecz trudno ją "ogarnąć" ze względu na dość ubogą instrukcję i multum różnych posunięć. Gra zdecydowanie nienadająca się dla młodszych dzieci, lecz dla starszych np. w podróży, bo zajmuje mało miejsca.


Jak dla mnie ideał :)

Domek okazał się genialną i prostą grą dla całej rodziny. Gra nadaje się nawet dla młodszych dzieci, gdyż zasady są w miarę proste,a sama gra nie zajmuje dużo czasu. Domek kupiłem z działu gier uszkodzonych, lecz egzemplarz praktycznie nienaruszony. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Już po pierwszej rozgrywce czuję, że gra mi się nie znudzi. Faktycznie, trzyma w napięciu i wymaga dosyć dużego skupienia i taktycznego myślenia. Zasady wydają się być długie, lecz naprawdę przyjemnie się ich uczy. Polecam


Jak dla mnie ideał :)

Gra super, ale to naprawdę super sprawdza się na imprezach. Zabawne zadania do wykonania powodują salwy śmiechu u wszystkich uczestników. Wykonanie gry nie ma zastrzeżeń - małe pudełko, można zabrać wszędzie.


Jak dla mnie ideał :)

Jest to pierwsza gra z serii Timeline z która miałem styczność. Oprócz zbyt wysokiej ceny gra spełniła wszystkie moje wymagania. Gra sprawdza się na imprezach jak rozgrywkach w dwójkę.


Nie uważam, że jest to gra dla początkujących. Oprócz tego na minus dla mnie jest opracowanie graficzne - wg mnie za mało kolorów. 3/5 moja opinia.


Grałem na Polconie 2014. Było super. Gra na rozruszanie towarzystwa.


Jak dla mnie ideał :)

Gra idealnie nadaje się na rodzinny rozgrywki. Nawet młodsze dzieci powinny zrozumieć prostą mechanikę gry. Jest naprawdę super!


Jest to bardzo fajne i przydatne, tylko nie rozumiem, dlaczego jest to aż takie drogie.


Naprawdę bardzo fajnie się czyta. Super czasopismo.


Gra dla początkujący graczy w cale nie okazała się łatwa. Na pewno nie polecam jej dla nowych graczy.


Gra oddaje klimat Sherlocka i tajemniczych zagadek.