Voitekbob - recenzje

Dobry, solidny produkt

Wybrzeże Mieczy to solidna dawka informacji dotyczących tego regionu. Juz pobieżna lektura pokazuje, że może być inspiracją do ubogacania informacji przekazywanych graczom na temat świata, w którym przychodzi im przeżywać przygody.


Niesamowity system dla dzieciaków. Zaproponowałem dzieciom mojego siostrzeńca 4 i 6 lat. Wciągnęlo ich natychmiast. Woleli to niż bajki w telewizji.
Niesamowity jest sposób pokonywania wrogów - należy się z nimi zaprzyjaźnić.
Gorąco polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Akrylowa plansza modularna to coś na co czekałem. Udało mi się już wykorzystać na różne sposoby. Zarówno jako nakładkę na narysowaną wcześnie na papierze mapę w celu zaznaczenia odległości, jak i podkład do rysowania map na bieżąco (warto zadbać o jednolite, kontrastujące z pisakim tło). Zdarzyło się również łączyć te metody, dorysowując na planszy dodatkowe elementy do papierowych map.


Polecam jako ciekawy dodatek do Zestawu Story Cubes


Fajne rozszerzenie do Story Cubes. Dzięki nim tworzenie opowieści staje się coraz ciekawsze.


Wspaniała gra rodzinna. Szczególnie polecam podczas wyjazdów wakacyjnych.


Rewelacyjna gra. Łączy pokolenia. Świetnie nadaje się do wspólnej wielopokoleniowej zabawy. Pobudza wyobraźnię. Powstają dzięki niej wspaniałe opowiadania.


Jak dla mnie ideał :)

Gra solidnie wykonana.
Zapowiada się bardzo ciekawie. Próbuję zrozumieć i zapamiętać zasady, ale już cieszymy się na pierwszą poważną rozrywkę.
W zamiarach zakup rozszerzenia "Wyprawa hms Beagle"