Matatjahuu - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Fajna, solidna i łatwa gra familijna. Idealna na początek, jest szybka, a jej zasady można ogarnąć jeszcze szybciej. Poza tym dobra do pogłówkowania, żeby zdobyć jak najwięcej punktów. Myślę, że można zagrać nawet z dziećmi upraszczając zasady lub nawet niektóre z nich pominąć.

Zdecydowanie polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Ogólnie super produkt! Idealne do przechowywania kart z racji na dużą ilość przegródek. Ważne też mi było, żeby karty wchodziły do segregatora z koszulkami na nie i rzeczywiście wszystko idealnie wchodzi i nie wygląda to źle, a w ręcz przeciwnie idealnie.

Cena świetna co do jakości produktu. Myślę, że jeszcze nie raz wybiorę ten rodzaj koszulek do przechowywania mojej kolekcji kart.


Dobry, solidny produkt

Zacząłem interesować się kolekcjonowaniem kart z Dice Masters, która jest grą kolekcjonerską i poszukiwałem koszulek na karty, aby ochroniły moją kolekcję przez wpływami środowiska zewnętrznego, tj. napoje, jedzenie, tłuste place, itp.

Koszulki Gamegenic są solidnie wykonane, idealnie pasują do tego rodzaju gier. Po włożeniu kart do koszulek od razu czuć, że są bezpieczne. Kolor czarny koszulek na karty był oczywisty.

Dodatkowo dużym plusem tych koszulek jest to, że karty się ze sobą nie kleją, natomiast minusem jest to że są dość śliskie, przez co złożenie kart w duży stos jest prawie niemożliwe, a umieszczenie całej kolekcji w dedykowanym pudełku do danego set'u jest uciążliwe, ale nie niemożliwe.

Podsumowując koszulki na karty Gamegenic to dobry i solidny produkt, wart swojej ceny, ale nie będzie odpowiadał on każdemu graczowi.


W tego typu grze produkt taki jak planszetki z wycięciami jest koniecznością. Dzięki nim znaczniki w końcu są na swoim miejscu, nie latają po całej planszetce, a zarazem mają ładny i ciekawy wygląd.

Polecam odrazu przy zakupie terraformacji zainwestować dodatkowo w powyższe planszetki. Na pewno się przydadzą i pozwolą czerpać przyjemność z gry i 100% koncentrację na tym co się dzieje na planszy i w kartach.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo pozytywnie oceniam powyższą grę. Zawsze miło siadam z drugą połówką jak i znajomymi do rozgrywki, która za każdym razem jest inna niż poprzednia. Pomimo tego iż grę już mam prawie 2 lata to czuje, że i tak jeszcze nie wiem o niej wszystkiego, ale polecam serdecznie. Mój pierwszy większy tytuł i idealne wejście w świat planszówek.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Klasyczna gra, w którą chyba każdy zagrał a jak nie to musi nadrobić. Dość duża interakcja z drugim graczem, chyba że masz pecha i nie trafiasz. ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra budząca wiele emocji. Osobiście średnio za nią przepadam, może ze względu na to że to jedyna gra w jaką w dzieciństwie znajomi chcieli grać, oraz moje ciągłe przegrane :D Ciekawe zastosowanie różnych tematyk do jednej mechaniki, choć już powoli jest tego za dużo.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Idealnie pobudza do myślenia. Świetna na rozgrywkę samodzielną jak i w grupie znajomych. Nie wymaga czytania kilkunastu stron instrukcji co i jak. Jedyny minus to jednorazowa rozgrywka.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ciekawa gra, która zmusza do myślenia. Szkoda, że jest jednorazowa dla osób w nią grających. Ciekawa na spędzenie czasu w domu i zagranie nawet samemu. Można wczuć się w klimat.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jestem fanem siatkówki, więc postanowiłem zakupić ten tytuł aby znalazł się i on na mojej półce. Niestety gra mnie nie zachwyciła. Brakuje mi w niej większej kontroli nad grą, jest idealna dla dzieci, które wchodzą w świat planszówek, jest mega losowa. Elementy, rysunki i wygląd kart jest super, podoba mi się, ale mechanika do mnie nie przemawia. Nie mówię abym ja był jakim super profesjonalistą, ale dodaje tylko tutaj moje zdanie. Może ktoś ma inne.
Pozdrawiam serdecznie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: