Matatjahuu

Obserwowani

4 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Klasyczna gra, w którą chyba każdy zagrał a jak nie to musi nadrobić. Dość duża interakcja z drugim graczem, chyba że masz pecha i nie trafiasz. ;)


Gra budząca wiele emocji. Osobiście średnio za nią przepadam, może ze względu na to że to jedyna gra w jaką w dzieciństwie znajomi chcieli grać, oraz moje ciągłe przegrane :D Ciekawe zastosowanie różnych tematyk do jednej mechaniki, choć już powoli jest tego za dużo.


Idealnie pobudza do myślenia. Świetna na rozgrywkę samodzielną jak i w grupie znajomych. Nie wymaga czytania kilkunastu stron instrukcji co i jak. Jedyny minus to jednorazowa rozgrywka.


Ciekawa gra, która zmusza do myślenia. Szkoda, że jest jednorazowa dla osób w nią grających. Ciekawa na spędzenie czasu w domu i zagranie nawet samemu. Można wczuć się w klimat.


Jestem fanem siatkówki, więc postanowiłem zakupić ten tytuł aby znalazł się i on na mojej półce. Niestety gra mnie nie zachwyciła. Brakuje mi w niej większej kontroli nad grą, jest idealna dla dzieci, które wchodzą w świat planszówek, jest mega losowa. Elementy, rysunki i wygląd kart jest super, podoba mi się, ale mechanika do mnie nie przemawia. Nie mówię abym ja był jakim super profesjonalistą, ale dodaje tylko tutaj moje zdanie. Może ktoś ma inne.
Pozdrawiam serdecznie.


Gram_niebieskim

Liczba recenzji: 112

Oren

Liczba recenzji: 34

Rajnhold

Liczba recenzji: 3

Zackmaster

Liczba recenzji: 129

Spider_priv

Liczba recenzji: 83