Matatjahuu

Obserwowani

4 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

W tego typu grze produkt taki jak planszetki z wycięciami jest koniecznością. Dzięki nim znaczniki w końcu są na swoim miejscu, nie latają po całej planszetce, a zarazem mają ładny i ciekawy wygląd.

Polecam odrazu przy zakupie terraformacji zainwestować dodatkowo w powyższe planszetki. Na pewno się przydadzą i pozwolą czerpać przyjemność z gry i 100% koncentrację na tym co się dzieje na planszy i w kartach.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo pozytywnie oceniam powyższą grę. Zawsze miło siadam z drugą połówką jak i znajomymi do rozgrywki, która za każdym razem jest inna niż poprzednia. Pomimo tego iż grę już mam prawie 2 lata to czuje, że i tak jeszcze nie wiem o niej wszystkiego, ale polecam serdecznie. Mój pierwszy większy tytuł i idealne wejście w świat planszówek.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Klasyczna gra, w którą chyba każdy zagrał a jak nie to musi nadrobić. Dość duża interakcja z drugim graczem, chyba że masz pecha i nie trafiasz. ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra budząca wiele emocji. Osobiście średnio za nią przepadam, może ze względu na to że to jedyna gra w jaką w dzieciństwie znajomi chcieli grać, oraz moje ciągłe przegrane :D Ciekawe zastosowanie różnych tematyk do jednej mechaniki, choć już powoli jest tego za dużo.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Idealnie pobudza do myślenia. Świetna na rozgrywkę samodzielną jak i w grupie znajomych. Nie wymaga czytania kilkunastu stron instrukcji co i jak. Jedyny minus to jednorazowa rozgrywka.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gram_niebieskim

Liczba recenzji: 112

Oren

Liczba recenzji: 34

Rajnhold

Liczba recenzji: 3

Zackmaster

Liczba recenzji: 129

Spider_priv

Liczba recenzji: 83