Sebaran666 - recenzje

Każdy zakup w tej cenie to rewelacyjny zakup


nic dodać nic ująć - zawsze warto kupić uszkodzone


Zawsze intrygowała mnie seria Zombicide ale tak jakoś nie mogłem rozpocząć. W końcu zdecydowałem się na zacząć od tego tytułu i szczerze mówiąc pierwsza rozgrywka mnie troszkę zniechęciła. Na start 4 z 6 postaci dostaje broń z której nie może skorzystać bo nie ma baterii (co za pomysł). Ale z czasem gra zyskuje - nie jest może jakaś bardzo trudna ale trzeba mieć jakiś ogólny plan. Inaczej zadepczą nas Xenosy. Pod koniec rozgrywki wychodzą całymi chmarami i takimi też chmarami giną :)
Nie powiem sprawia to frajdę.


Star Wars zawsze popularny - super figurki. Można tym nie grać ale na półce mega się prezentują.


Kupiłem z myślą o grze solo i się nie zawiodłem. Gra bardzo trudna - pierwszy scenariusz zanim opanowałem system i skumałem co i jak grałem chyba z 5 razy (aż do zwycięstwa). Potem jak się pozna grę scenariusze nie są już takie frustrujące :)
Wykonanie fajne jak na bezludną wyspę przystało. Karty i obrazki malowane węglem na pergaminie mają klimat.


Koszulki premium zawsze polecam.


Jak ktoś kupił podstawkę i się spodobała to trzeba kupić wszystkie dodatki więc ten też. Wykonanie super.


Niby nic a cieszy - warte zakupu. Polecam.


Koszulki są super


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki premium są najlepsze.


SUUUUPER GRA - pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów Śródziemia. Mechanika bardzo fajna - testy wykonywane kartami bardzo fajny pomysł. Składanie talii ma wpływa na grę. Wykonanie figurek i wszystkich elementów bardzo fajne. Regrywalność też moim zdaniem duża. Skończyłem kampanie plus wszystkie dodatki (włącznie z wersjami cyfrowymi). I już szykuję się do przygody na trudniejszym poziomie. Legolas + Gimli rządzą.


Fajna pozycja dla ludzi lubiących łamigłówki. Zagadki są czasem banalne a czasem przyprawiają o ból głowy. Polecam


Fajnie prezentująca się kość


Koszulki premium zawsze polecam.


Koszulki rebel zawsze polecam.


Zona cóż hmm kocham przygodówki ale się troszkę rozczarowałem. Po 2 rozgrywkach właściwie wylądowała na półce i nie wiem czy jeszcze w nią zagram. Gra bez interakcji z graczami. Właściwie bez znaczenia jaką postacią grasz nie ma to większego znaczenia różnice moim zdaniem są minimalne. A teraz coś na plus :) klimat ta gra ma, wykonanie jest naprawdę porządne. Figurki bardzo fajne. Może jak kiedyś będzie dodatek to może gra się odrodzi. Oby bo lubię te klimaty.


Ciekawsza kieszonkowa wersja pasjansa dla dwóch osób. Szybka rozgrywka wymagająca ciągłej uwagi. Można coś przegapić i bam przegrana. A to akurat plus moim zdaniem. Gra zmusza do ciągłej uwagi. Oczywiście jeśli chcesz wygrać :)


Koszulki premium zawsze godne polecenia.


Gra wykonana bardzo porządnie. Kafle oraz wszystkie elementy trwałe. Gra porządna na mocne 4+. Dzieciom sprawia dużą frajdę a i dorosły coś ciekawego znajdzie. Z dodatkiem działa jeszcze lepiej ale sama też zapewni trochę zabawy. Różnorodnośc postaci na początek wystarczy. Interakcji negatywnej prawie nie ma - w sensie walki między postaciami ale jest klątwa oraz zamiana pozycji co nieraz denerwuje młodsze dzieci. Ale ogólnie gra fajna. polecam.


Mata jak mata ok - nie pasuje do gry Sabotażysta pojedynek.