Świstak35 - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo mi się podoba. Jest niedługa i dużo emocji podczas wykonywania ruchów : )
Trochę człowieka męczy jak ileś tur czeka na ruch, który pozwala przesunąć wojska z prawej części pola, przez to jest może odrobinę za duża losowość, ale jeśli ktoś nie jest nerwowy i ma dystans to wszystko będzie ok : D
Spodobało mi się w instrukcji, że była taka lista punktów, która wprowadza do pierwszej rozgrywki: "rozłóż to", "poustawiaj to", dzięki temu szybko przygotowaliśmy pierwszą partię i tego samego wieczora jeszcze dwie rozgrywki walnęliśmy : )

Trochę też szkoda że małe urozmaicenie jest. Część taktyczna gry jest bardzo fajna, podoba mi się fakt, że w książce do każdego scenariusza są krótkie opisy historyczne. Brakuje jednak jakiegoś ciekawszego podziału. Gra wygląda tak, że mamy proste "alianci kontra Niemcy", z drobną modyfikacją, że nieraz są "jednostki specjalne" - w grze jest ich chyba ze 3 czy coś, jednak polega to tylko na tym, że modyfikatory są inne.

Poza tym, gra jest bardzo fajna i na pewno przyciągnie nas na długo


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajna gra, można się trochę nauczyć. Ogólnie zawsze łatwiej wymienić zalety niż wady, więc można założyć, że wszystko jest super oprócz:
- trochę długi czas na naukę za pierwszym razem, zasady nie są proste i trzeba czasu żeby się rozkręcić, ale potem już jest fajne :)
- zdarzają się błędy w instrukcji, ale drobne


Jak dla mnie ideał :)

Jakby kogoś interesowało jak działa kostka na dłuższą metę, to po 3 latach ciągle działa lekko i sprawnie. Raz kuzyn rzucił o ścianę, to odpadły dwie płytki, ale po włożeniu ich jest wszystko ok. Przez te 3 lata nie zajmowałem się tym układaniem kostki jakoś hardo na szybkość, tylko tak dla siebie żeby mózg sobie chwilę odpoczął. Kilka osób które kostką bawią się częściej mieli w rękach i mówili, że całkiem fajna i nie byle co. Dlatego też ciągle polecam : )


Jak dla mnie ideał :)

W końcu się dorobiłem własnego egzemplarza Munchkina. Zabawa przednia, jak najbardziej polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Mile się zaskoczyłem. Dużo słyszałem wcześniej, że gra jest bardzo dobra, ale trochę się obawiałem, że będzie zbyt "familijna" i bardziej do pogrania z rodziną, niż ze znajomymi. Na szczęście się myliłem : )


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Polecam. Grałem nieraz, a teraz kupiłem młodszemu bratu jako prezent na święta - młody mimo że nie ma na razie z kim grać, to się całe dnie zaczytuje w świecie Warhammera i tworzy którąś z rzędu postać : )


Jak dla mnie ideał :)

Fajna gra, kupiona żeby zachęcić kogoś do planszówek i jako taka się sprawdza, jak na razie grałem tylko w 2 osoby i jest super : )


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna kość, turla się, i w ogóle : D
No, i potwierdzam, że działa - są losowe wartości.
K30, więc duża, pasuje do serii "perłowych" : )


Świetny klej, dobrze klei, szybko klei, jak na klej przystało : P
Trochę go mało, i trochę drogi, ale cóż poradzić : >


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra na lekcje, do szkoły - podobna do "Trucizny", gramy na zmianę : )


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra imprezowa, nadaje się też do grania w szkole ; )

Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

RPG świetny - póki co, w lepszy nie grałem, świetnie opisany świat, lokacje, organizacje. Ciekawa mechanika (mi szczególnia spodobała się ta dla broni białej), i szeroki wybór praktycznie wszystkiego : )


Jak dla mnie ideał :)

Gra świetna np. na lekcje - wg opisu czas gry to ok. 45 minut, ale na niego składa się wiele rund, podczas 10 minutowej przerwy spokojnie można machnąć nawet 2 rundy w 6 osób, polecam : )


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Kostka świetna, macham już kilka dni i się nie rozleciała,
Kręci się lekko i sprawnie, polecam : )


Jak dla mnie ideał :)

Niesamowite, kostka działa : )
Polecam