Pessoatukan - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Zaskakujące jest to, ile znajdziemy w pudle z tą grą - ilość żetonów naprawdę robi wrażenie. Sama gra - bardzo dobra, chociaż ma się ochotę od razu sięgnąć po dodatki...


Jak dla mnie ideał :)

Drobna, znakomita gra. Bardzo niepozorna, ale zdecydowanie warto dać jej szansę - kryje w sobie ogromne pokłady grywalności :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny model, porządnie wykonany i sprawdzający się dobrze w grze :) Polecam, zwłaszcza że cena nie jest zbyt wysoka.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo przyjemna, lekka, familijna gra. Nic bardzo skomplikowanego, ale niesamowicie klimatyczne, świetnie wydane, naprawdę niezła rzecz. Warta polecenia :)


Jak dla mnie ideał :)

To bardzo dobre pudełka, trwałe, lekkie - niszczą się o wiele wolniej niż pudełka z nadrukami, cena jest w pełni adekwatna do jakości produktu, rewelacja.


Jak dla mnie ideał :)

ocena 5, a nawet 6, gdyby dało radę - niesamowity dodatek, wart nawet normalnej ceny, a za 9zł to wręcz zakup obowiązkowy. Dodatkowe 12 kart całkowicie zmienia grę - na lepsze. Staje się o wiele bogatsza, rozgrywki są bardziej zróżnicowane. Świetny dodatek, wręcz obowiązkowy do włączenia do podstawki.


Jak dla mnie ideał :)

Znakomita dwuosobowa strategia, klimatyczna i dająca niesamowicie bogaty arsenał środków, jakimi możemy się posługiwać podczas rozgrywki. Zdecydowanie warto :)


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest bardzo dobra, świetnie wydana, a w tej cenie to po prostu zakup obowiązkowy. Niby lekki filler, ale dostarcza sporo fajnych decyzji i sporo frajdy. Warto, polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna, szybka gra, dostarczająca mnóstwo śmiechu i mnóstwo emocji. Bardzo ładnie wydana, znakomicie pomyślana, wszystko tu gra, wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, naprawdę polecam - gra warta swojej ceny.


Jak dla mnie ideał :)

Dixit działa bardzo dobrze od 5 graczy, Tajemnicze Domostwo sprawdza się naprawdę fajnie nawet na dwóch graczy, a 3 - 4 to optymalna liczba. Chociaż porównania z Dixitem wynikają chyba najbardziej z podobieństwa kart snów z Domostwa do kart z Dixita, bo sama rozgrywka znacząco się różni. Na tyle, że, jak mi się wydaje, Domostwo może przypaść do gustu ludziom, którzy nie są fanami Dixita.


Jak dla mnie ideał :)

Gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Miałem nadzieję, że mi się spodoba, ale nie myślałem, że tak. Nie grałem w nią jednoosobowo - bo jak się okazuje, gra się naprawdę dobrze we dwójkę :) W sumie jak w większość kooperacji, które też można by grać samemu. Tak więc - nie jest to koniecznie gra w którą nie pogramy inaczej jak samotnie. A mechanika to naprawdę sympatyczna wariacja na temat deck buildingu, prosta do opanowania i do wytłumaczenia innym. Świetna gra - polecam :)


Dobry, solidny produkt

Do kosztu gry dodajmy sobie od razu koszt ubrania całości w koszulki, bo bez tego się nie obejdzie, karty są naprawdę dziwne, bardzo kiepskiej jakości. Ale nawet po dodaniu tego kosztu - gra jest warta swojej ceny, pozwala pobawić się bez dodatków i nie znudzi się za szybko, nie jest źle :)


Dobry, solidny produkt

Tak jak w części pierwszej - byłaby 5 gdyby nie tłumaczenie. Mogłoby być zdecydowanie lepsze. Ale gra jest bardzo dobra, wydanie bardzo sympatyczne - naprawdę warto :)


Dobry, solidny produkt

Świetna gra paragrafowa, klasyka gatunku :) Odbiór psuje jedynie trochę koślawe miejscami tłumaczenie, za często będące kalką z języka angielskiego. Ale zasadniczo - mocno polecam, wydanie jest świetne, książka estetycznie się prezentuje i jest "wygodna w obsłudze" :)


Dobry, solidny produkt

Zabawna gra, w tej cenie warta wypróbowania :) Zagrywanie kart w czasie rzeczywistym daje sporą frajdę, a gra nie staje się czystym chaosem i faktycznie ma sens. Niezłe. Może nie genialne, ale niezłe, tym bardziej w takiej cenie.


Dobry, solidny produkt

Dobry dodatek, kupiony jako prezent - sprawdził się, polecam :) Fajna nowa mechanika, sporo nowych kart, warto.


Jak dla mnie ideał :)

Porządne, tanie, bez zastrzeżeń :) Bez zarzutu współgrają z wszystkimi grami z którymi współgrać miały. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Porządne, tanie, bez zastrzeżeń :) Bez zarzutu współgrają z wszystkimi grami z którymi współgrać miały. Polecam.


Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemna gra imprezowa, specyficzna :) Ciekawa o tyle, że angażuje faktycznie wszystkich graczy, nie ma możliwości, żeby cichy gracz przesiedział całą grę z boku, bo nie uda mu się dojść do głosu - tu do głosu dochodzi każdy, każdy dodaje coś od siebie do klimatu rozgrywki, fajny pomysł i niezłe wykonanie, warte polecenia także przez wzgląd na nieprzesadnie wygórowaną cenę.


Jak dla mnie ideał :)

Niebywale oryginalny pomysł. Gra, ale i nowy sposób podejścia do znanych już gier... Bardzo, ale to bardzo oryginalny produkt, obowiązkowy do wypróbowania w takiej cenie :) De Profundis świetnie sprawdza się też na dwóch "graczy"/korespondentów, tak gwoli przekonania ludzi którzy nie są pewni czy zbiorą do gry wystarczająco dużą ekipę :) Naprawdę polecam spróbować.