Mroku_08 - recenzje

Bardzo polecam tą grę ale w niższej cenie do max 30 zł Gra ma proste zasady które można wytłumaczyć w mig.To taki bitewny pasjans.Dziwna intrygująca ale przy tym wszystkim oryginalna wariacja.Niby jest trochę losowości w postaci tych kości,ale i kombinowania na bieżąco rozwijającej się sytuacji też jest.Mnie akurat udało się zdobyć tą grę za cenę kart do Piotrusia w jakieś przecenie,taki udany interes :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra ociekająca klimatem.Zabawa w przewidywanie jak i blefowanie.Łatwy próg wejścia w zasady gry,ciekawa mechanika,możliwość gry w wiele osób,przystępna cena,miłe dla oka i dotyku komponenty . Proste i genialne zarazem,czego chcieć więcej :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjny,ociekający klimatem dodatek! Diametralnie zmienia rozgrywkę i sprawia że gra jest jeszcze większym wyzwaniem i radochą dla poszukiwaczy przygód.Opisy fabularne omenów są świetnie.Dużo nowych kart związanych fabularnie pasujące do nadciągającej coraz szybciej zagłady.Zwiastun świetnie urozmaica sesje w Talismana,


Jak dla mnie ideał :)

Pomysł z tymi komiksami,zaiste genialny.Zakupiłem dla ośmioletniego syna mającego lekki problem z czytaniem ze zrozumieniem jak i koncentracją .A tu proszę skupienie nad grą 100% nie zraża się gdy noga się podwinie i zaczyna przygodę od nowa z jeszcze większym zaangażowaniem.Przygody z Rycerzami pewnikiem dają pozytywne rezultaty w postaci dobrej zabawy,a jest także aspekt edukacyjny.


Jak dla mnie ideał :)

Już teraz wystawiam 5-tkę bez obawień,mimo iż paczka w drodze i poczeka na podrzucenie pod choinkę ; ) Zostanie wmieszana z Timeline: Polska.Ta gra niesamowicie zyskuje gdy się łączy z innymi edycjami.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Mimo tylu nowych i intrygujących gier słownych na rynku,scrabble po tylu latach trzymają wysoki poziom.I to najlepiej świadczy o fenomenie tej gry.


Jak dla mnie ideał :)

Jestem bardzo zadowolony z tych koszulek jakość + cena + Pasują świetnie do Talismana,jeszcze lepiej od koszulek Mayday w tym samym rozmiarze.


Dobry, solidny produkt

Drugie podejście do zakoszulkowania Sabotażysty i w końcu się udało,jest ok. Za to Standard American odradzam,mylący link do tego rozmiaru bezpośrednio z opisu produktu.Rebel :> Sabotażysta :> zakoszulkuj karty


Nie spełnia moich oczekiwań :(

Racja z tym mylącym rozmiarem.Zakupiłem koszulki do Sabotażysty,dodatkowo korzystając z odnośnika z opisu gry ,,Pasujące koszulki'' no i cholercia za ciasne.A te z Standard USA są ok.


Dobry, solidny produkt

Nie zawiodłem się na tym dodatku.W końcu dodano karty wpływające na neutralnych poszukiwaczy.Nowe zakończenia jak i bohaterowie też niczego sobie.Na plus także nagrody za zadania czarownika,co miło uzupełnia się np. z zadaniami czarownika ze Żniwiarza.Dużo ciekawych nowych kart,no i żadnego mieszka złota wśród nich co jest plusem.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Nic dziwnego że powstały turnieje w sabotażystę.Gra prosta , miodna , klimatyczna.Każda partia jest inna,do tego możliwości blefu.Nadaje się na spotkania rodzinne jak i imprezowe.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Dotąd do podstawowej wersji posiadałem jedynie Pana Ponurego.Przyszedł czas na kupno jednego z większych dodatków,długo się zastanawiałem który wybrać czytając recenzje,opinie.Ostatecznie przekonała mnie ta esencja klasycznego fantasy,oraz to że to spore wyzwanie.Podziemia okazały się strzałem w 10-tkę :) Nie wiem czy w przyszłości będę miał możliwość swobodnego rozbudowania tej gry,ale posiadając ten dodatek jak i żniwiarza,spokojnie stwierdzam że ten klimat jak najbardziej mi odpowiada .Polecam do wprowadzania zasad domowych.


Niemal 30-tka na karku a sam dobrze pamiętam jak uwielbiałem te wierszowane i kolorowe zagadki,jak byłem mały.Tak i teraz bawię się z moimi dziećmi.Bardzo ciepła gra dla małych brzdąców.


Co by nie było to je klasyk! ;) Jedno z wieluuu wspomnień z dzieciństwa wielu to obecnych,więc wysokie oceny nie powinny dziwić.Gra ma jakiś urok,skoro i dzieciaki lubią dotąd śmigać z rodzicami po tej planszy ;)


Dobry, solidny produkt

Polecam jak najbardziej.Uczy jak i zachęca do pogłębiania wiedzy dotyczących ważnych wydarzeń w historii Naszego kraju. Ładne ilustracje,przegięcie z jedną kartą dotyczącą pierwszego mc.donalda?! serio to poproszę jeszcze frytki z colą : / Parę innych kart (tw) itp dałoby się zastąpić dużo ważniejszymi wydarzeniami które bardziej budowały Naszą tożsamość Narodową.Ale żeby nie było,cardline Polska jest warte zakupu i jestem zadowolony że takie gry pojawiają się na rynku z powodzeniem.Czołem Wielkiej Polsce! :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Proste i genialne zarazem :) Bierki ewolucja.Świetnie wykonana,ciekawa wariacja.Polecam! Lekko przyczepić się można do rozmiaru pudełka,mogłoby być dużo mniejsze,no i jeśli chodzi o cenę to 50 zł byłoby okazją,aczkolwiek i tak warto wyłożyć więcej do gry można wracać czy to do imprez,czy do odwiedzających dzieci,albo pod obiadek ; )


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jesteśmy z synem już po paru rozdaniach.Świetny pomysł i klimat.Każde rozdanie jest zupełnie inne,gra zmusza do główkowania.Opinie że ta gra ma w sobie coś z szachów także się sprawdza.Zasady są banalnie proste,jak i sama rozgrywka,ale gdy przychodzi do punktowania okazuje się że trzeba myśleć głębiej nad każdym ruchem.Polecamy grę zarówno dla dzieci jak i dorosłych :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Zakupione do gry Talisman,która dosyć często gości na stole.Koszulki bez zarzutu :)


Dobry, solidny produkt

Po długim okresie używania,jak najbardziej zadowolony.Miały chronić i chronią,solidny produkt :)


Dobry, solidny produkt

Dobra konkurencyjna cena w stosunku do innych koszulek w ofercie :)