Adam

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Gra jest po prostu rewelacyjna, popłakaliśmy się z kumplami ze śmiechu. Zasady są naprawdę proste, rozgrywka nie trwa długo, nie męczy więc, karty są ładnie wykonane. Jest tylko jeden wymóg jaki trzeba spełniać: nie można mieć przysłowiowego kija w tyłku. Koszt nie jest specjalnie wygórowany i moim zdaniem nikt nie uzna tego za złą inwestycję. Gorąco polecam, idealna na imprezy.


Dobry, solidny produkt

102 różne karty, ciężko trafić na konkretną (jak to przy boosterach bywa).
Składam deck z clanu "LINK JOKER", w tym secie są 22 różne karty i muszę powiedzieć, że nie jest źle. W 3 boosterach miałem 4 sztuki z mojego klanu, więc jestem usatysfakcjonowany.

Zawiera jednostki stosowane do Cross Ride'ów i Break Ride'ów, które skutecznie wzmacniają deck.

Oprócz Link Joker'ów zawiera dużo kart z clanów Pale Moon oraz Dark Irregulars, które też są warte polecenia.


Dobry, solidny produkt

booster jak booster, każda ich seria zawiera karty mniej lub bardziej nam potrzebne, a żeby czasami trafić na jedną konkretną trzeba ich sporo kupić ;)

Nie uważam jednak, żeby była to spora wada. Zapewne każdy z graczy zamierza złożyć więcej niż jeden deck, więc dodatkowe karty z innych klanów też się przydadzą.
Zresztą przy otwierani każdego kolejnego boostera towarzyszy miły dreszcz emocji i oczekiwania.


Jak dla mnie ideał :)

Zawsze byłem fanem karcianek, więc postanowiłem sprawdzić i tą. Gra Cardfight!!!Vanguard bazuje na anime, stąd też ilustracje w stylu dobrze nam znanym.
Miałem problem, by zdecydować, od którego klanu zacząć moją przygodę i powiem szczerze: Do cybernetycznych istot zawsze byłem nastawiony sceptycznie, a tu proszę! Gra się bardzo przyjemnie, deck jest zbalansowany i ciekawy dzięki conajmniej kilku możliwym "combo", a przy tym silny nawet gdy stawiamy na pojedyńcze ataki.

Zasady gry są proste i dobrze opisane, więc nie powinniście mieć z nimi problemów. W zestawie jest też mata do gry, więc karty nie rysują się od nierównych nawierzchi (jeśli gracie np. na starym, drewnianym stole).

Myślę, że przy tej karciance zatrzymam się na dłużej.
Serdecznie polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Najlepsza gra imprezowa. Mozna ja zabrac wszedzie i nigdy sie nie nudzi. Zasady sa bardzo proste, rozgrywka przyjemna a wykonanie graficzne kart jest przyjemne dla oka. Niektorzy moga uwazac za minus to, ze potrzeba minimum 3 osob (granie we 2 nie jest juz takie zabawne), ale zawsze mozna spotkac sie w wiekszym gronie, np. przy piwku, prawda?


Michał

Liczba recenzji: 9

Mroku_08

Liczba recenzji: 36