Michał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Ten starter kupiłem w prezencie dla brata, żebym mógł grać razem z nim moim starterem "Resonance of Thunder Dragon". Oba startery wydają się być równie mocne, jednakże "smoki" posiadają dodatkowo mechanikę "limit break", która pozwala na przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę w krytycznej sytuacji. Pomimo tego braku gra tą talią również sprawia wiele radości i satysfakcji.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest bez wątpienia genialna, a dla fanów twórczości Lovecrafta stanowi prawdziwą perełkę. Rozgrywka jest bardzo rozbudowana i za każdym razem inna, a dodatkowo możemy ją urozmaicić jednym z wielu dodatków. Dla mnie dodatkową zaletą jest możliwość gry jednoosobowej- w moim przypadku znalezienie 3, 4 osób chętnych do gry, która zajmuje kilka godzin graniczy z cudem :).


Jak dla mnie ideał :)

Z początku karty wydawały mi się dość dziwne w dotyku, ale bardzo szybko można się do nich przyzwyczaić :). Z pewnością szybko się nie zniszczą, a grafiki naprawdę robią wrażenie i, co najważniejsze, pasują do siebie klimatem.


Jak dla mnie ideał :)

Ten dodatek jest kluczowy dla graczy budujących talie oparte na Nocną Straż- Stannis solidnie wzmacnia każdą kartę tego typu. Poza tym jak zwykle dostajemy mieszankę kart przydatnych w różnych sytuacjach, które pomogą nam ulepszyć talię.


Dobry, solidny produkt

Odnosząc się do poprzednich komentarzy- karty rzeczywiście wykonane są dość dziwnie, dla porównania karty Game of Thrones, którymi rozegrałem już kilkadziesiąt rozgrywek są mniej "zużyte" niż nowy zestaw Nightfalla. Sama gra jest jak najbardziej grywalna, jednak głównie podczas rozgrywki dla trzech lub więcej osób, ponieważ wtedy trzeba stale brać pod uwagę karty i możliwości wszystkich przeciwników. Gra dla dwóch osób jest pod tym względem o wiele mniej emocjonująca.


Adam

Liczba recenzji: 23