Adam

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Nadal w to grasz? To znaczy, że moja rekomendacja jest już zbędna, bo i tak kupisz kolejny tom:-) I wiesz co? To nie będą źle wydane pieniądze. Jedna uwaga, której nie umieściłem wcześniej - kup zawczasu kostkę k10. Tabela liczb losowych to nieporozumienie.


Jak dla mnie ideał :)

Masz ochotę na kolejną porcję Kai? Świetnie trafiłeś! Bierz w ciemno!


Jak dla mnie ideał :)

Nie znajdziecie nic lepszego! Prostota i elegancja w jednym. Najwyższa dbałość o detale i jakość wykonania sprawiają, że ten produkt powinien mieć pierwszeństwo przed wszystkimi innymi.


Dobry, solidny produkt

Przyzwoite koszulki. Mnie nie przypadły do gustu ze względu na połysk, więc moja ocena jest bardzo subiektywna. Według mnie wersja PRO jest przynajmniej o klasę lepsza. Więcej za mniej nie zawsze znaczy lepiej:-)


Jak dla mnie ideał :)

Zawodowe koszulki! Według mnie słowo PRO w tym przypadku wcale nie zostało użyte na wyrost, gdyż jest to produkt najwyższej jakości, godny polecenia wszystkim zainteresowanym. Przede wszystkim folia jest matowa i nie błyszczy się, jak drogocenne klejnoty przysłowiowych przedstawicieli mających w swej łacińskiej nazwie słowo canis;-) Karty wyglądają w nich estetycznie i nie mają tendencji do wypadania, jak w innych modelach.