Aggie

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

W porządku, bez rewelacji

Gra może być fajna, niestety moich dzieci (4 i 6) nie porwała. Oczywiście każde dziecko jest inne, więc nie przekreślałabym tej gry na podstawie mojej opinii.

Dlaczego więc tylko 3 w ocenie? Gra jest przesadnie droga. Zasugerowałam się ilością pozytywnych opinii i kupiłam grę w promocji, ale pomimo ceny promocyjnej uważam, że i tak była ona zbyt droga.
Poza tym, jak już pisałam na początku, nie wciągnęła ona moich córek, także jestem trochę zawiedziona zakupem.


Dobry, solidny produkt

Niesamowita gra! Wielka strategia z wieloma scenariuszami. Jeśli chodzi o rozgrywkę, to jest to naprawdę solidny tytuł. Trzeba tylko pamiętać, że zabiera sporo czasu.

Niestety są również minusy, i to aż 2:
- ogromny minus za instrukcję. Jest ona napisana w tak nieprzystępny sposób, że przebrnięcie przez nią wymaga sporo samozaparcia - ale warto
- jakoś wykonania figurek - pomijam już pogięte lance, czy miecze, ale żeby figurki trzymały się podstawek, trzeba je było podkleić :(

Jak na grę za 250 zł, jednak oczekuje się trochę lepszej jakości.


Jak dla mnie ideał :)

Jeśli ktoś szuka małej, prostej i krótkiej gry, do której jednocześnie będzie się chciało wracać, to śmiało może sięgnąć po Multiuniversum.

Zasady da się szybko wytłumaczyć,ale pomimo prostoty jest sporo kombinowania podczas rozgrywki. Gra posiada wariant dla jednej osoby, jednak z wiadomych względów nie będzie on tak ekscytujący, jak gra ze znajomymi - rywalizacja zawsze dodaje smaczku rozgrywce.
Osobiście uważam, że najciekawsza gra to w 3-4 osoby. W pięć nie grałam, ale zgaduję, że również będzie emocjonująco :)

Dużym plusem są tutaj piękne ilustracje.


W porządku, bez rewelacji

Mam dylemat między oceną 3 a 4... Niby gra fajna, bardzo długo czekałam, żeby móc w nią pograć, jednak czegoś w niej brakuje...Może zbyt dużo oczekiwałam po tym tytule.
Po pierwszej rozgrywce wrażenia pozytywne, ale każda kolejna staje się mniej ekscytująca i ostatecznie gra leży na półce już dobry rok i jakoś nie ciągnie do niej..


Dobry, solidny produkt

Bardzo fajny tytuł, do którego chce się wracać. Polecam od razu zakupienie dodatku - zmienia grę w jeszcze lepszą!


Inglorion

Liczba recenzji: 10