Amadeusz Krzysztof

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

5 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Świetny, tani do wystawienia model. Wiele możliwości złożenia: kilka rodzajów broni na prawą i lewą rękę, różne głowy, napierśniki, włócznie terminatora, naramienniki, głowy, familiar... Wystarczy jeszcze dodać nieco chaosu i otrzymujemy jeden z ciekawszych estetycznie modeli w grze.


Dobry, solidny produkt

Nie wyobrażam sobie gry bez tych kart. Dobrze wykonane, niewielkie, sprawiają, że gra się lepiej.


Jak dla mnie ideał :)

Model osobiście bardzo mi się podoba: jest pełen szczegółów i został wykonany z wysokiej jakości plastiku znanego z innych produktów Games Workshop. Na stole też spisuje się znakomicie, o czym powinien wiedzieć każdy kolekcjoner Chaos Space Marines. Baleflamer! ;]


Jak dla mnie ideał :)

Jako Warp Talony:
Przepiękne modele zbudowane z 14-16 części, których składanie sprawia wiele radości. W walce też sprawują się świetnie wbrew popularnej opinii - wystarczy zastosować odpowiednią taktykę, chować się za terenem i stwarzać równie wielkie zagrożenie całą armią, by do walki dołączył cały oddział, a wtedy... Praktycznie zawsze zlikwiduje on dziesięcioosobowego tacticala w 1-2 tury bez strat własnych. Absolutna rewelacja przeciwko piechocie bez AP2!


Dobry, solidny produkt

Dobre koszulki do gier w rozmiarze Mini American. Bardzo przydatne każdemu, kto nie chce żałować wylanego przy stole napitku. Koszulki grube, solidne, żadne się nie porwały. Rozmiarem idealnie pasują do kart.


Radwin77

Liczba recenzji: 0

Drirr

Liczba recenzji: 25

Zack

Liczba recenzji: 19

MartiusR

Liczba recenzji: 3

Pianandrill

Liczba recenzji: 7