Anna

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Dobwarzone mieliśmy wszystko. Karty, figurki i matę. Brakowało tylko podręcznika. Jeszcze nie zdążyliśmy całego przeczytać ale książka to kompendium wiedzy. Do tego bardzo klimatyczne rysunki. Polecam warzonowcom 😉


Gra była prezentem, i dziękuję darczyńcom! Gra nas tak wciągnęła, że zakupiliśmy już 5 dodatków - tylko gdzie te karty pomieścić, bo w "podstawce" nie ma tyle miejsca. Karty są bajeczne, kolorowe i mają wiele znaczeń dzięki czemu każda "rozgrywka" jest inna. Na jednej z imprez u koleżanki wzięliśmy Dixita i... graliśmy w 12 osób. Początkowo ludzie byli niepewni ale szybko wszyscy się wkręcili i muszę przyznać, że im więcej graczy tym gra jest ciekawsza.


Kupiłam, rozpakowałam i zagrałam... No cóż, na dwóch graczy gra wydaje się ciekawa, lecz na więcej ciągnie sie i ciągnie, Trochę denerwujące sią figurki - strasznie małe - i państwa nie do końca odzwierciedlają rzeczywistą mapę. Całość jednak nie jest taka straszna, dużo losowości bo jednak każda bitwa to rzuty kostkami i zdarza się, że dwóch obrońców pokona 10 atakujących bo takie były rzuty. Da się w to grać :-)


Jak dla mnie ideał :)

Właśnie zamówiłam i czekam z niecierpliwością na paczuszkę :-)


Dodatek jak dla mnie fany choć jest tam sporo "chamskich" kart typu "spal 5 wierzchnich kart" po czym okazuje się, że spadły całkiem dobre przedmioty czy przyjaciele. Ale rozgrywka wydaje się ciekawsza, można "przetasować" szybko talię (a ze wszystkimi dodatkami to ma już pokaźne rozmiary).
Dodatek dostaje ode mnie dużego plusa.


Red5

Liczba recenzji: 19

Paatryk

Liczba recenzji: 147

PlaySnake

Liczba recenzji: 22