Antares

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Raczej słaby

Jeżeli coś jest dobre, to po co to zmieniać. ToC obiecuje wiele , ale nie ma w tym systemie nic czego nie wykorzystywałbym już dawno na swoich sesjach w starym dobrym CoC. Mechanika automatycznych sukcesów powstała chyba tylko dla ludzi którzy muszą turlać na wszystko, trzeba więc było wyraźnie napisać w zasadach że nie, nie musisz tego robić... Sprawa jest prosta, wystarczy że kluczowe elementy dla scenariusza PT dostają na talerzu, natomiast na bonusowe mogą sobie rzucić. I tyle, właśnie zaoszczędziłem wam 150zł.
System sprawdziłem, postacie przekonwertowaliśmy z CoC i graliśmy na mechanice ToC kontynuację sesji z Delta Green. I właśnie sprawy z wdrażaniem nowej mechaniki najbardziej zawiodły. Być może na późniejszych sesjach było by lepiej, system z czasem by się "ograł", ale dostałem wyraźne sygnały od graczy że nie tędy droga. Nie polecam.


Świetne boosterki, polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Spośród kilku planszówek które posiadam - niestety to dość drogie hobby - BSG wymiata ( na równi z Starcraftem i Fury of Dracula ). Emocje podczas partii są niesamowite ^^ Wybitna gra, pod koniec roku wychodzi dodatek o nazwie Pegasus. Polecam, BARDZO ^^


Zamówione na drafta. Fajnie się grało. Boosterki całkiem - całkiem ^^


Jak dla mnie ideał :)

Boosterki zamówione na drafta. Całkiem ciekawe nawet.


Eldor

Liczba recenzji: 19

Msdraziel

Liczba recenzji: 117