Catrapl

Marzyciel

Łódź

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Wydanie piękne. Z technicznego punktu widzenia to podręcznik wzorowy. Wydanie może i stare, ale daje chyba więcej frajdy niż aktualne. Albo ja już się zestarzałem.

Zawartość bogata i pozwalająca w pełni cieszyć się pierwszymi przygodami.

Niestety brakuje mi kompanów, więc na razie leży na półce.

Rebel oczywiście na 6+ :)Jak dla mnie ideał :)

Paczka 2kg w solidnym opakowaniu - standard REBELa :)

W środku tona informacji, która poczatkowo przeraża ale im dalej w las tym jest lepiej. Chyba, żadne wydawnictwo tak nie dba o nowych graczy. Poradniki, techniki, zasady skrócone, normalne, tablice, plakat-mapa, historia i opis frakcji. No bajka ! Lepiej niz Games Workshop :) .

Figurki - to mały minus - słabo wykonane i trzeba nad nimi troche popracowac. A jest nad czym bo jest ich aż 24 ! Nadlewy troche bolą, w niektorych przpadkach słabo doklejone cześci ( zawsze można dokleić a mniejsza to wada niż jakby coś się złamało ) . Ale i tak za taką cenę to powala ilość. A do tego dochodza kolejne 2 figurki premium które spokojnie mogą konkurowac ze standardami GW.

Nic tylko brac, pomimo słabości figurek, gra jest rewelacyjna i nei trzeba kupowac masy innych figurek zeby w miare jako taką armie wystawić :P

Muszę jednak ostrzec, że im dalej w las tym wiecej zasad. Jak się dokupi techical manuale i readouty to gra nabiera większej perspektywy i daje jeszcze wiecej frajdy, kosztem skomplikowania .

Trzeba tez wspomnieć, że zasady zamieszczone w boxie sa na poziomie Introductionary ( jak sama nazwa boxa wskazuje :P ) . Wiec dla potencjalnego kupca spora droga przed zgłębieniem całego Battletecha.


Jak dla mnie ideał :)

Gierka jak dla mnie Rewelacyjna. Mnogosc opcji i dynamika rozgrywki sprawia, ze mozna w ta gre grac całymi dniami.
Do plusów trzeba zaliczyc piekne wykonanie stateczkow :) az milo popatrzec. Zasady sa banalnie proste, wiec mozna grac odrazu po otworzeniu boosterów. Karty wygladaja łądnie i sa proste w mechanice. Dodatkowo polaczenie kart i statkó daja liczne combosy, ktore zapewniaja rozgrywce niepowtarzalne wrazenia :)

Do minusów trzeba zaliczyc, jak juz zreszta inni zauwazyli, kruchosc niektorych statków. Sam złamałem TIE :)

Jednak sama gra jest super. Daje 5 ! :)


Rezo87

Liczba recenzji: 23