Chmurek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Łatwe zasady, fajna grywalność. Wymaga nieco gry taktycznej. Za każdym razem równie nieprzewidywalna. Spora losowość. Dobrze wykonane karty. Adekwatna cena do produktu. Za każdym razem mówię sobie, że to już koniec... a jeszcze jeden raz...


Idealna, kompaktowa gra. Niewielkich rozmiarów pudełko, ciekawa szata graficzna kart. Banalnie łatwe zasady gry przy czym wcale nie banalna rozgrywka. Lekka nuta intryg i machlojek. Miło i przyjemnie spędzony czas na kopaniu i zasypywaniu tuneli :) Kto z nas nie lubił kopać i budować z piasku? Prawda, że nikt ;]


Po raz pierwszy usłyszałem o grze podczas targów. Zagrałem i wiedziałem że należy ją kupić. Przyjemna dla oka grafika, ciekawa fabuła gry, niewielka powtarzalność rozgrywki a do tego mnóstwo dodatków które można dokupić. Meeple czyli pionki ludziki są solidne i drewniane. Godna polecenia pozycja.


Posiadaj armie, dziel i rządź. Wysoka grywalność. Dotychczas nie byłem fanem gier turowych - ta gra zmieniła moje spojrzenie. Podczas bitwy naprawdę wiele się dzieje. W przemyślany sposób krok po kroku należy budować swoją armię. Niewielki błąd może sporo kosztować. W zasadzie grą nie można się znudzić. Wykonanie bardzo solidne, dla oka też przyjemnie. Aczkolwiek wolałbym grafikę poprzedniej wersji. Szkoda, że już nie do kupienia.


Idealna gra żeby się pokłócić ze znajomymi lub członkami rodziny :) Trzeba być przebiegłym. Fajny i przemyślany sposób budowania postaci. Rozbudowany system gry oraz ładne graficznie, zgrabne karty z wesołymi opisami postaci. Kradnij, oszukuj, morduj ! ;] Od zagrania do zakochania jeden krok ! Pozycja obowiązkowa.


Foxy

Liczba recenzji: 20