Corniculus

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Gra, która traktuje o hipotetycznych zmaganiach wojskowych w nieodległej przyszłości. Zasady nie są proste, potrzeba kilku rozgrywek, aby w miarę je opanować. Jeśli lubisz potyczki wojsk teraźniejszych to co ś dla Ciebie. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Gra w miarę prostym systemie WB-95. Tematyka, jak dla polskiego gracza, jest bardzo nietypowa, ale ciekawa. Można się sprawdzić w realiach przed wybuchem II w.ś. grając innymi stronami niż tylko alianci lub państwa osi. Polecam w 100%!


Jak dla mnie ideał :)

Gra w niezbyt trudnym systemie WB-95. Duża plansza i niewiele jednostek - uroda kampanii afrykańskiej. Przystępna dla ,,żółtodziobów". Polecam w 100%!


Jak dla mnie ideał :)

Gra w miarę prostym systemie WB-95. Nawet nowicjusze w temacie szybko załapią zasady, a różne scenariusze wprowadzą w klimat gier wojennych. Ponadto mapa jest większa niż w standardowych grach z tego systemu (cóż, położenie Cherbourga...). Polecam w 100%!


Dobry, solidny produkt

Gra w przystępnym dla nowych graczy systemie WB-95. Choć system traktuje raczej o bitwach z II w.ś. to jednak i ta bitwa nieźle się do niego nadaje. Polecam!


Worloc

Liczba recenzji: 0

Ryudo

Liczba recenzji: 190