Eufro22

Pisarz

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Dla większych do grania, dla mniejszych do nauki. Proste zasady, łatwe do wytłumaczenia, dobra dla początkujących graczy. Załapaliśmy grę podczas pierwszego grania, teraz czekamy, aż dzieciaki będą mogły pograć z nami. Układanie wagoników na torach już opanowali :)


Mały dodatek, który świetnie sprawdzi się do nauki geografii dla dzieciaków. Rozgrywka nie jest zbyt skomplikowana, od razu można załapać jakie są zmiany. Po otwarciu pudełka trochę się zdziwiłam, że to sam plastik i parę kart pośrodku, no ale nie jest to pełna wersja :)


Świetny zestaw! Dla większych do grania, dla mniejszych do nauki. Ze wszystkich części, ten zestaw wyglądał najciekawiej. I okazał się strzałem w dziesiątkę! Proste zasady, łatwe do wytłumaczenia, dobra dla początkujących graczy.


Szybka karcianka, którą można wytłumaczyć i zrozumieć w 5 min. Na szczęście nie jest banalna i można trochę pokombinowac podczas grania. Przy niedoczytaniu kart, albo zgapieniu jakiejś mocy karty można mieć 50 punktów, podczas gdy inna osoba czytając dokładnie i myśląc cały czas zgarnia 230. Trafiła na półkę często grane przed snem :)


Dobry, solidny produkt

Prosta, szybka gra wykreślankowa. Można też poćwiczyć rysowanie :D


Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Paluszek1995

Liczba recenzji: 34

Varthollkur

Liczba recenzji: 49

Czarnopys

Liczba recenzji: 101

Ibryczkowska

Liczba recenzji: 14

Dekornyt

Liczba recenzji: 100

Godunow

Liczba recenzji: 44

Misiekh

Liczba recenzji: 24

Kejben

Liczba recenzji: 50

JOK3r

Liczba recenzji: 52

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Anna

Liczba recenzji: 7

Yine

Liczba recenzji: 440