Eufro22

Pisarz

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Grę wypróbowałam dzięki Poczcie planszówkowej, w przeciwnym razie raczej bym do niej nie zajrzała. Nie jesteśmy fanami gier imprezowych, za quizami też średnio przepadamy, ale ta gra o dziwo przypadła nam do gustu. Jest szybka, prosta w zasadach, sprawdza się nawet na 2 osoby. Oczywiście największy fun byłby grająć drużynowo w więcej osób, ale czasy nie sprzyjają spotkaniom w większym gronie. Na pewno nie kupimy, ale w przeciwnieństwie do innych gier tego typu chętnie zagram jak ktoś wyciągnie na imprezie planszówkowej.


Grę poznałam dzięki Poczcie Planszówkowej i bardzo się cieszę z tego powodu :D
Super proste zasady do ogarnięcia w 10 minut, rozgrywka też niewiele dłuższa, a kombinowania jest sporo. Losowość daje nieco w kość, ale jak nam nie podejdą karty to przecież można się odegrać w kolejnej partii bo przy tej grze definitywnie działa syndrom jeszcze jednej partii :D Jak dla mnie idealnie się sprawdza na 2 osoby, przy 4 nie wiem czy by się zbytnio nie dłużyło jeśli trafimy na gracza, który długo rozkminia co zrobić.


Świetna gra! Od dłuższego czasu chciałam w nią zagrać, udało się wczoraj jak dostałam paczkę z Mysteryboxem od Rebela.

Piękne kolorowe obrazki, łatwa mechanika, sporo kombinowania.

Zasady zdążyliśmy poznać w 20 min i od razu zagrać. Bardzo mi się podoba, że na każdą ilość graczy jest inna plansza! Dzięki temu jest ciasno nawet przy 2 osobach, mam nadzieję, że uda się niedługo zagrać w większym gronie.


Świetna gra, ale nieco trudniejsza od zwykłego Dobble. Na szczęście jest ściągawka z opisem co oznacza każdy obrazek. No i ćwiczymy nowe słowa typu Salamandra :D Młoda zachwycona to rodzice też.


Wreszcie rozpakowałam Domek i zagraliśmy na domowych zasadach z nasza 4-latką. Gra jest PRZEPIĘKNA! Jestem zachwycona. Mam w domku i bibliotekę i piwniczkę na wino i spiżarkę 😃
Na pewno będziemy częściej grać!


Maxio1982

Liczba recenzji: 411

Paluszek1995

Liczba recenzji: 34

Varthollkur

Liczba recenzji: 49

Czarnopys

Liczba recenzji: 101

Ibryczkowska

Liczba recenzji: 14

Dekornyt

Liczba recenzji: 100

Godunow

Liczba recenzji: 44

Misiekh

Liczba recenzji: 24

Kejben

Liczba recenzji: 50

JOK3r

Liczba recenzji: 52

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Anna

Liczba recenzji: 8

Yine

Liczba recenzji: 440