Jakub

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Dla kolekcjonerów pozycja obowiązkowa.
Grając nie zdarzyło się jeszcze by któryś z graczy musiał brać pożyczkę.
Trasy zawierają się w szerokim przedziale punktowym toteż na końcu występuje duża losowość i różnice punktów między graczami.
Gra ma sens tylko bez dworców.
Idea wykupu mostów jest bardzo fajna.
Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Kolejny bardzo dobry dodatek do Ticket to ride wart zakupu i do kolekcji. Alternatywa dla mapy Szwajcarii. Doskonała we dwójkę jak i w trzy osoby. Grze można dodać pikanterii grając bez dworców. Dobrze dobrane zasady do mapy.

Fioletowe wagoniki są rozchwytywane przez dziewczyny, które malują paznokcie w tym samym kolorze.

Jak dla mnie troszkę za jaskrawe kolorowe karty wagonów, ale to może być kwestia gustu, po prostu wolę te z wersji Wsiąść do pociągu: Europa.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry mały dodatek rozwijający podstawkę Europy. Najbardziej podoba mi się pomysł MegaEuropy - wymieszanie wszystkich biletów i każdy może dostać cokolwiek. Mając 1 dużą trasę i 5 mniejszych naprawdę utrudniło to trochę grę w sensie "co wybrać". Zapaleńcy nie będą żałować.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny dodatek. Szwajcaria jest perfekcyjnie przemyślana dla lubiących przeszkadzać innym graczom. Z kolei Indie świetnie się sprawdzają w cztery osoby, aczkolwiek nie do końca autorzy przemyśleli "mandale". Przeważnie wygrywa osoba, która zrealizuje najwięcej biletów, a bardzo trudno zrobić jest 4-5 mandali. Ale nie psuje to ani trochę zabawy. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek. Zauważyłem, że na każdej z mapek w każdym dodatku potrzebna jest inna taktyka gry. Mapa Legendary Asia świetnie zaprojektowana dla 3-4 przeciwników, gdzie osoby które lubią blokować mogą się wykazać. Gra się szybko, sprawnie i lekko.
Dodatek drużynowy również jest dobry. Gra z dwoma drużynami jest przyjemna (Zakładam, że przy trzech robi się dosyć ciekawie) jeśli tylko gracze nie wymieniają się informacjami na temat swoich kart które mają w ręku.
Zasłużona piątka.


Kornelek

Liczba recenzji: 78

Piton

Liczba recenzji: 197

Hubal102

Liczba recenzji: 0