Jędrek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Moim zdaniem drugi po Exodusie najlepszy dodatek. Sporo rzeczy porządkuje i dodaje nowe fajne opcje :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra i szybka gra na spotkania. Troszkę przypomina mafię, bo dzieli graczy na drużyny i daje możliwości niezłego kombinowania i udawania ;) Różni się od polskiej wersji tym, że doszło trochę gadżetów.


Jak dla mnie ideał :)

Trochę zwlekałem z zakupem kolejnego dodatku, ponieważ troszkę byłem zawiedziony pegazusem. Jak się okazało zupełnie bezpodstawnie. W solidnym pudełku znalazłem dużą planszę, trochę żetonów, sporo kart kryzysów i innych, nowe plastikowe vipery i kilka starych raiderów. Dodatkowe 3 zasady są rewelacyjne i stanowią wyzwanie nawet dla doświadczonych graczy. Szczególnie przypadły mi do gustu nowe zasady pościgu (aktywacja floty stanowi teraz nie lada problem dla ludzi) i karty lojalności "nie jesteś cylonem" z dodatkowymi zasadami. Moim zdaniem obowiązkowy dodatek :)


Dobry, solidny produkt

Ładnie wydana książka wreszcie w twardej oprawie (prawie 300 stron). Zawiera przedruk zasad i kart umiejętności, czarów itp.. Teoretycznie miała pozwolić na granie bez dodatków, ale nie jest to wcale takie proste. Sama lista umiejętności (na 150 stronach) jest moim zdaniem mało czytelna. Do tego kilkadziesiąt stron z przedrukowanymi kartami profesji (jak w poprzednich edycjach) i możliwość wylosowania sobie postaci (czyli znów przydadzą się k100).


Dobry, solidny produkt

Hmm.. widzę, że pomyliłem produkty :) Komentarz miał być do dodatku dla graczy, nie dal MG :)

A więc tak: z trzech Guidów ten wypada chyba najlepiej. Zebranie zasad w jednym podręczniku w twardej okładce (szczególnie magii, mutacji, chorób i kapłanów) jest dobrym pomysłem. Nie rozumiem tylko, po co została w nim przedrukowana przygoda z podstawki, to chyba jakaś pomyłka. Na końcu faktycznie jest karteczka do skserowania, ale moim zdaniem w takiej formie raczej mało przydatna.


Metallum

Liczba recenzji: 5

Misiaty

Liczba recenzji: 30

Red5

Liczba recenzji: 18

Brick

Liczba recenzji: 7