Jovaen

Magister

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Doskonała kolekcja przygód o zróżnicowanej tematyce. Strażnicy Tajemnic i Badacze znajdą tu naprawdę wiele: tradycyjnie mroczne rytuały i tajemnicze artefakty, ale także świetnych NPC-ów, często niebanalne intrygi, wiele mrocznych tajemnic Wielkich Przedwiecznych i Bogów Zewnętrznych. Do zobaczenia jest groteskowy cyrk objazdowy kultystów Przedwiecznych, pomioty słoniowego Chaugnar Faugna, odległe zakamarki Orientu, a nawet legendarne Nienazwane Miasto! Za taką cenę: wstyd nie kupić (i nie poprowadzić)


Raczej słaby

Nijaka, przeciętna przygoda. Wiem, że to część większego cyklu, ale stosunek ceny (wysoka, jak za cieniutką broszurkę) do jakości (skandaliczna) wypada zatrważająco in minus. Przygoda powiela wątki eksploatowane już w innych dodatkach do "Call of Cthulhu" jak i w opowiadaniach pogrobowców Lovecrafta dziesiątki razy -- odludna wyspa, zaginiona ekspedycja, Mi-Go i ich kosmiczna technologia, a nade wszystko: nuda, nuda i sztampa. Przygoda liniowa, mapa klaustrofobicznie mała, NPC papierowi, intryga nie powala. Strażnik Tajemnic będzie potrzebował wiele pracy, żeby z tej przygódki uczynić coś ciekawego -- skoro tak, to po co kupować?


Jak dla mnie ideał :)

Produkt wręcz genialny -- zapewne pożyteczny dla zapalonych graczy "Call of Cthulhu LCG", ale świetny też dla niegrających. Ja zamierzam wykorzystać swoje figurki Wielkiego Przedwiecznego z R'lyeh jako element makiet do bitewniaków -- nadają się idealnie. Ewentualnie można też po prostu postawić je na szafce i oddawać im cześć. :)


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra imprezowa -- uczy spontaniczności; każda rozgrywka jest niepowtarzalna i niebanalna. Doskonała dla każdej grupy wiekowej, elegancko wydana -- polecam.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobre czytadło z uniwersum mrocznego Młotka Bojowego, opisujące historię jednego z największych bohaterów Imperium. Dla fana -- wstyd nie przeczytać!


Metallum

Liczba recenzji: 5

Mateusz Marcak

Liczba recenzji: 10

Red5

Liczba recenzji: 19

Disposable89

Liczba recenzji: 5