Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Świetna miniaturka bardzo dobrej jednostki do armii Haqqislamu (oraz innych armii, jako, że jest to najemnik). Spitfire zapewnia mu wysoką szybkostrzelność, a mimetyzm niezłą ochronę przed strzałami wroga.

Zakup warty polecenia!


Dobry, solidny produkt

Świetna miniaturka bardzo udanej, świeżutkiej jednostki do Haqqislamu i najemników. Wysoki WIP i ciekawy arsenał czyni z niego idealnego inżyniera. Sama figurka może i nie poraża dynamiką, ale jakość rzeźby i projekt rekompensują wszystko. Gorąco polecam!


W porządku, bez rewelacji

Świetna jednostka, potrafi zaskoczyć przeciwnika. Niestety pierwsza wersja figurki lepiej wyrzeźbiona, aczkolwiek ta nadrabia bardziej użytecznym wyposażeniem. I można jej wybaczyć nieco za małą głowę czy też dziwną prawą rękę ;)


Dobry, solidny produkt

Jak to Green Stuff - dobra, precyzyjna masa modelarska. Zarówno do zalepiania ubytków w miniaturkach, jak i do rzeźbienia własnych miniatur.


Dobry, solidny produkt

Dobra, prosta gra w ciekawym klimacie świata podziemnego, która pozwala na szybką i "niezobowiązującą" zabawę. Ładnie wydana, posiada ciekawe zasady i pozwala na dużą interakcję między graczami. Polecam na jesienne wieczory


Narrander

Liczba recenzji: 7