Narrander

Miejscowy

Gdańsk

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Zestaw jednoznacznie pozytywny. Dwie piękne panie z bronią i Comm-Tech ze swoim tabletem. Odlewy dobre, a combiaka Japonki uważam za mistrzostwo świata.
4 dlatego, że najpewniej musisz znaleźć kolegę do wspólnego zakupu jeśli nie grasz frakcjami Bohaterów


Jak dla mnie ideał :)

Imienny Fiday. Różni się od niego nieco lepszymi statystykami, Bronią do walki wręcz z efektem Viral i 4 poziomem sztuk walki. Model bardzo sympatyczny, acz wewnętrzna część płaszcza nie jest idealna. Polecam


Jak dla mnie ideał :)

Brygada Al Hawwa' to świetni Hackerzy mogący pełnić też rolę Obserwatorów artyleryjskich.
Jednak pani powyżej pełni zgoła inną rolę..., jest snajperem , dobrze zagrywając rozkazami można (przynajmniej w praktyce) zaminować się w jakimś ciężko dostępnym miejscu i zapewnić wsparcie snajperskię pozostałym żołnierzom. Mimo że figurka jest mniej uniwersalna niż 2 rzeźba Zaklinacza węży to zakupiłem tą oto wersję ponieważ w turniejach pomorskich nie oceniamy WYSIWYGu figurek , a po tym co czynił Al Hawwa' FO na ostatnim turnieju zdecydowałem się na zakup.
Figurka moim zdaniem lepsza od Hackerskiej wersji.
Pozdrawiam


Jak dla mnie ideał :)

Support Pack to świetne uzupełnienie dla Starter packa , początkujący posiadający te 2 zestawy otrzymuję solidną podstawę do gry do której do szczęścia brakuję tylko Hafazy i jakiejś cięższej broni.
Sam zestaw prezentuje się bardzo ładnie , nowe rzeźby Inżyniera i doktorki są o niebo lepsze od starych a Nasmaty nadal trzymają poziom.
Pozdrawiam


Dobry, solidny produkt

Kości , jak kości , bez rewelacjii ;)


Łukasz

Liczba recenzji: 12

Dagna

Liczba recenzji: 80