Maciej

Obserwowani

5 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Niestety, opis nie dotyczy tej gry. Np. Ilustratorem jest Phil Foglio. Zapewne skopiowany z podstawowego Munchkina.


Dobry, solidny produkt

Jeśli chodzi o zasady i projekty modeli, dodatek jest równie (a może i bardziej) atrakcyjny, co podstawka. Niestety, gorzej z wykonaniem, przynajmniej w moim zestawie. Elementy nie pasują do siebie tak dobrze, czasem trzeba poszerzać dziurkę nożykiem (nie polecam siły, elementy są kruche, mimo doświadczenia, zdarzyło mi się złamać kawałek), a do tego zdarza się, że numerki na elementach są widoczne po złożeniu. Ale widok maszyny kroczącej jest niesamowity :)


Jak dla mnie ideał :)

Pomysł bardzo dobry, gra figurkowa za małe pieniądze. Modele prezentują się całkiem ładnie, choć prymitywnie. Elementy pasują do siebie całkiem dobrze. Karty są elegancko ilustrowane scenami z filmów. Zaskoczeniem były miniaturowe kostki do gry (długość krawędzi 5mm). Nie jestem przekonany, czy są one potrzebne, ale może komuś się przydadzą. Zasady są bardzo proste, może nawet zbyt proste. Godne polecenia każdemu fanowi Star Wars i gier figurkowych.


Jak dla mnie ideał :)

Taki właśnie powinien być Magic! Bez udziwnień spotykanych w dodatkach. Klasyczne karty, piękne lądy, do tego karta-token (mi się trafił Saproling). Niestety nie przypadł mi do gustu nowy projekt ramki.


Dobry, solidny produkt

Magica nikomu nie trzeba polecać.

Ciekawe pomysły, mocne czary, ładne rysunki. Niestety nie przypadł mi do gustu nowy projekt ramki. Miłym akcentem jest karta o klasycznej architekturze.


Agnieszka

Liczba recenzji: 1

Korba91

Liczba recenzji: 33

Alan91

Liczba recenzji: 99

Mellowfruit

Liczba recenzji: 7

Agasia

Liczba recenzji: 103