Maciej

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

4 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Zbiór już kultowych dla sceny polskiego młotka artykułów. Czyta się naprawdę dobrze. Podejście do samego stylu Jesiennej Gawędy można mieć różne, jednak nadal można w cyklu znaleźć masę inspiracji i ciekawych pomysłów nie tylko do Warhammera. Wydane na porządnym papierze z klimatycznymi grafikami, za to ze słabą korektą.

Zdecydowanie warto przeczytać, choćby żeby wyrobić sobie zdanie na temat fenomenu Jesiennej Gawędy.


Jak dla mnie ideał :)

Dobrze napisany, już wręcz kultowy cykl artykułów z MiMa w solidnym wydaniu. Co prawda prezentuje dziś raczej archaiczne podejście do RPG, mimo to zdecydowanie warty przeczytania choćby jako inspiracja do własnych przemyśleń. Można wyłuskać sporo uniwersalnych rad i wskazówek. W dodatku cykl posiada pewną wartość „historyczną” i sentymentalną jeśli chodzi o polską scenę fandomową. Nie jest to pozycja niezbędna ale warta posiada na swojej półce.
Polecam i to nie tylko fanom Zewu.


Jak dla mnie ideał :)

Pozycja napisana bardzo sprawnie, świetnym stylem, w porządnym wydaniu. Jest to jednak bardziej zbiór felietonów niz typowy almanach, z którego jednak można wyciągnąć trochę fajnych pomysłów i patentów. Radzę tez podejść z dystansem do prezentowanych treści.

Graj Twardo polecam raczej jako świetne źródło inspiracji i przemyśleń, ciekawostkę niż podręcznik dla MG.


Dobry, solidny produkt

Dobre, wytrzymałe woreczki w dobrej cenie, działają bez zarzutu ;) Nieoceniony produkt dla miłośników planszówek do segregowania i ochrony różnorakich elementów.


Jak dla mnie ideał :)

Dobre, porządne koszulki w bardzo dobrej cenie. Pomimo, że są nieco cieńsze to dobrze spełniają swoją funkcję. Jak ktoś inny już wspomniał - fajnie, że są w woreczku strunowym.
Ogólnie opłacalny zakup dla fanów karcianek lub planszówek dbających o swoje karty.


Neerg

Liczba recenzji: 83

Bjorn

Liczba recenzji: 30

Kryhu

Liczba recenzji: 44

Phantucius

Liczba recenzji: 3