Magdalena

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Ciekawa gra, ale nie porwała mnie na tyle żeby grać w nią cały weekend. Karty prześwitują co jest bardzo dużym minusem, ale da się to obejść. Ciekawy sposób liczenia punktów, ale boje się ze jest mało regrywalna...


Nie posiadam własnego egzemplarza, ale ilekroć mam możliwość zagrać to korzystam;-) Uskuteczniam wariant dwuosobowy, gra się świetnie, szybko i bez większych trudności nawet z nowicjuszami. Co więcej za każdą rozegraną partią idzie kolejna, bo zawsze ktoś się chce odebrać. Gra zupełnie bez klimatu, zbieramy jakieś kolorki, ale jest trochę kombinowania, więc na spokojny wieczór nadaje się idealnie.


Jak dla mnie ideał :)

Gra świetna, zupełnie inna pod względem taktyki od K2, jednak klimat pozostał ten sam. Można grać w K2 na planszy z Everestu, można w Everest na planszach K2, żyć nie umierać:) Jest malo negatywnej interakcji, każdy stara się walczyć z górą (planszą), więc nadaje się też dla starszych dzieci (pomimo, że gra jest dosyć skomplikowana). Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam wszystkim lubiącym kombinować :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Kupiłam chłopakowi i jest bardzo zadowolony. Wtedy jeszcze nie miał normalnej wersji, więc kupiłam "na próbę". Tak mu się spodobało, że kupił też podstawę. Świetne rozwiązanie, połączenie dodatku, a zarazem gra dwuosobowa. Piątka z plusem!


Dobry, solidny produkt

Opinia po jednej rozgrywce. Zasady bardzo łatwe do zrozumienia, szybkie przygotowanie do gry, krotka, ciekawa rozgrywka. Gra nie zachwyca, nie u wszystkich występuje efekt "ją chce jeszcze raz", ale do gry na pewno nie raz wrócę.


Tomasch

Liczba recenzji: 30