Mahasamatman

Bray

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Wpierw plusy: Legends są kompletnym wydaniem zawierającym wszystkie dodatki i karty promocyjne wydane kiedykolwiek. Predefiniowane decki w Blue Moon są bardzo dobrze zbalansowana i tak naprawdę po poznaniu mocnych i słabych stron każdej talii losowość przestaje mieć wielkie znaczenie.A gdy już uznasz, że decki nie mają przed Tobą tajemnic - istnieje mozliwość budowania własnych talii. Dodatkowo nie jest to karcianka kolekcjonerska, więc płacisz raz i grasz mając pewność, że nie będziesz musiał wydawać więcej. Jedyne mały minus - tylko dla dwóch graczy (nie ma wariantów gry wieloosobowej ani solo) . Jeżeli jednak szukasz czegoś dla dwóch graczy lubiących karcianki - polecam - ciężko będzie znaleźć cokolwiek lepszego.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Raczej słaby

Od razu zaznaczę, ze grałem tylko w 2 osoby, więc może moja ocena byłaby inna przy większej ilości graczy. Po kilku pierwszych rogrywkach Ewolucja wydała mi się okropnie nudna, poczytałem inne opinie i skłoniło mnie to do kolejnych podejść - efekt: bez zmian - dalej nudno. Z jakiegoś powodu los moich małych kreaturek nie potrafił mnie poruszyć, czy to pożarły przeciwnika czy padły z głodu. Jeżeli szukasz dobrej karcianki na dwie osoby popatrz bardziej na Blue Moon. Ogólnie nie polecam a jedynym plusem dla mnie jest cena - każdy może spróbować sam i wyrobić sobie swoje własne zdanie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Miałem sporo obaw przed zamówieniem Dixita - z opisu jawiła się jako powolna i lekko przynudnawa gra w zgadywaniu obrazków. Coż - nie mogłem bardziej się mylić. Rozgrywka jest pasjonująca, trzeba ostro kombinować a po za tym Dixit jest doskonały w rodzinnym gronie - wiek graczy czy doświadczenie nie ma wielkiego znaczenia - każdy może zagrać i świetnie się bawić.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Gra nawet w trybie treningowym jest dość interesująca, jednak jeżeli chcesz naprawdę poczuć klimat szybkiego mordobicia to jak najszybciej przejdź na tryb turniejowy. Jedyny minus to mocno ograniczone rodzaje kart w trzech taliach podstawowych.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Louve

Liczba recenzji: 139