Małgorzata

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Mój pierwszy numer tego pisma. I to był dopiero początek ;) Teraz jestem (prawie) stałą czytelniczką. Bardzo dobre recenzje gier (nie sądziłam wcześniej, że da się opisać sposób grania w jakąś grę, bez pokazywania samej gry, w taki sposób, że od razu samemu chce się w nią zagrać - albo nie). Polecam artykuł o kolekcjonerstwie - dzięki niemu uświadomiłam sobie, że kupowanie kolejnych gier to nie marnowanie pieniędzy, tylko niewinny nałóg, jak każdy inny ;)


Gra jest bardzo ciekawa. Dla mnie na mocną 4 (trochę za mało interakcji i dość powtarzalna). Wbrew opiniom innych wydaje mi się, że strony (Mr Jack i policja) są dość dobrze zbalansowane - nie jest tak, że wygrywa zawsze ta sama strona. Myślę, że warto dokupić dodatek, żeby był większy wybór postaci, ale jeszcze póki co się na to nie zdecydowałam.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra. Ładne, solidne wydanie (z kartami obchodzimy się dosyć delikatnie, więc na razie żadnych zniszczeń nie zaobserwowałam). Graliśmy jak dotąd w 2 i 4 osoby. Na tej podstawie stwierdzam, że im więcej osób w grze, tym lepiej (przy 2 najlepiej wprowadzić jakieś dodatkowe utrudnienia, np. my graliśmy tak, że trzeba zdobyć dwa klucze, żeby wyjść z labiryntu). Najwięcej frajdy sprawia jednak (moim i współgraczy zdaniem) przeszkadzanie innym graczom (i dlatego lepiej gar się w więcej osób - nigdy nie wiesz, komu nagle przyjdzie do głowy przeszkadzać akurat tobie ;)). Polecam grę zwłaszcza osobom, które lubią ten rodzaj interakcji!


Dobry, solidny produkt

W porównaniu z kolejnymi częściami "Czarnych historii", w które grałam wcześniej, "Białe historie" są trochę zbyt proste. Bardziej polecałabym je dla młodszych graczy niż dorosłych. Tym niemniej, Historie mogą być miłym i niefrustrującym sposobem zabicia czasu np. w podróży.


W porządku, bez rewelacji

mój egzemplarz wygląda trochę tak, jakby cyferki na nim napisano korektorem, ale ogólnie nie jest najgorzej ;)


Sebastian

Liczba recenzji: 19