Marcin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

podręcznik bardzo ładnie wydany. Idealne wprowadzenie do nWoD. Dzięki niemu możemy grać śmiertelnikami w Świecie Mroku, a dopiero później wybrać jaką istotą nadprzyrodzoną będziemy grać dalej.
Wraz ze znajomymi lubimy grać przygody detektywistyczne i ten system idealnie do tego pasuje. Prosta mechanika przedstawiona w przystępny sposób.
A Rebel jak zwykle najwyższy poziom - oby tak dalej.


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki zakupione do 51. Stan: Master Set. Pasują idealnie, są grube i wytrzymałe. Jedyne co może w nich przeszkadzać to hologram w dolnej części protektora i ich śliskość. Stosunek ceny do jakości jak najbardziej pozytywny. Polecam wszystkim, którzy nie chcą przepłacać, a chcą mieć koszulki dobrej jakości.
Rebel - szybka dostawa i zapakowane tak dobrze, że mucha nie siada :D


Jak dla mnie ideał :)

koszulki idealnie pasują do Eldritch Horror. Kupiłem wcześniej tańsze koszulki od konkurencyjnego producenta i miały pasować, ale były nieco za małe przez co karty wyginały się. Koszulki FFG za to pasują idealnie, są grube i pomimo, jak dla mnie, dość wysokiej ceny jak za 50 szt. to są bardzo dobre i wytrzymałe. Polecam do gier wydawnictwa FFG.
Rebel...co tu dużo mówić: ta nazwa mówi sama za siebie :)


Dobry, solidny produkt

W tej tacce trzymam komponenty do 51. Stan: Master Set. Wszystkie żetony i znaczniki mieszczą się na styk (nie można domknąć pokrywki), ale wymiarami idealnie wpasowuje się w do pudełka z grą. Dobry organizer, choć mógłby być nieco grubszy i wyższy.
Rebel jak zwykle na 6.66


Dobry, solidny produkt

grałem we wcześniejszą edycję 51.Stanu i muszę powiedzieć, że na tej edycji się nie zawiodłem, co więcej - jest o wiele ciekawsza niż poprzednia.
Zasady proste i bardzo dobrze wyjaśnione. Grałem kilka partii ze znajomymi, którzy nie czytali instrukcji i już po dwóch turach potrafili się odnaleźć.
Wszystkie komponenty na wysokim poziomie (nareszcie zrezygnowali z kartonowych żetonów na rzecz drewnianych znaczników).
Gorąco polecam.
A Rebel - jak zwykle obsługa na najwyższym poziomie.