Marek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Genialna gra godna polecenia absolutnie każdemu! Niesamowita mnogość rozwiązań i duża liczba uczestników gwarantują, że każda rozgrywka będzie niezapomnianym wydarzeniem. Grą naprawdę ciężko się znudzić, a grać w nią można praktycznie wszędzie. Polecam gorąco!


Jak dla mnie ideał :)

Drugi zestaw z kolejnego cyklu do WP LCG: nowe karty dla każdej sfery, liczna talia spotkań do nowej ciekawej przygody. Polecam gorąco !


Jak dla mnie ideał :)

Kolejny dodatek z nowego cyklu: kolejne karty, ciekawa przygoda (nowi wrogowie i podstępy) nowe możliwości. Polecam gorąco wszystkim miłośnikom tej kooperacyjnej karcianki.


Jak dla mnie ideał :)

Pierwszy dodatek z nowego cyklu: mnóstwo nowych kart, ciekawa przygoda i kupa nowych możliwości. Polecam gorąco wszystkim miłośnikom serii i J.R.R. Tolkiena :)


Jak dla mnie ideał :)

Kapitalna gra!!! Polecam Carcassone absolutnie każdemu, niezależnie od wieku i planszówkowego doświadczenia. Graj jest fantastyczną, a to wydanie wprost przytłacza wielkością - nie sądziłem, że planszówki wydają w takich rozmiarach :) Liczba dodatków w wydaniu i możliwość łączenia ich w dowolny sposób zapewnia na setki godzin zabawę, która prędko się nie znudzi.


12alek

Liczba recenzji: 0

Mati92

Liczba recenzji: 3