MC

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Mam problem z tą grą.
Bardzo na nią czekałem. Mam pozytywne wrażenia z całej serii i w końcu miała być edycja w całości poświęcona historii Polski.
jakość wykonania bez zarzutu (chociaż przyjemniej grałoby się gdyby karty były wielkości tych z Cardline - Zwierzęta).
Natomiast jestem bardzo rozczarowany doborem części wydarzeń, które znalazły się na kartach. Czy otwarcie pierwszego McDonalda jest jednym ze 110 najważniejszych wydarzeń w historii Polski?!?!?!?! Chyba jednak nie.
Wg mnie przez nierozważny dobór wydarzeń obniżył się znacznie walor edukacyjny gry.
Cała serii zyskałaby gdyby na kartach znalazły się krótkie opisy wydarzeń znajdujących się na kartach (ale karty musiałyby być większe).
Ostatecznie oceniam grę na 3. Warto zagrać, ale niestety bez rewelacji.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetny produkt. Proste zasady. W kilka minut można zacząć rozgrywkę. Rozgrywka jest szybka, ale wymusza dużo myślenia, planowania i przewidywania ruchów przeciwnika.
Polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobre koszulki. Grube. Dobrze zabezpieczają karty. Idealnie pasują do takich gier jak Twilight Struggle (Zimna Wojna) oraz K2. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry produkt. Ładne figurki i grafiki na kartach. Zasady opanowuje się bardzo szybko. Gra jest przyjemna i dynamiczna. :-)
Jedyny minusik to grubość kart. Wydaje mi się, że przy częstym graniu mogą się szybko zniszczyć, więc polecam włożenie w koszulki.


W porządku, bez rewelacji

Ciekawa gra dedukcyjna.
Dużo humoru.
Najlepiej gra się w 3 - 4 osoby, ale po jednej partii ma sie dosyć na jakiś czas.


Meduz

Liczba recenzji: 10