Michał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Mój ulubiony dodatek do osadników, który ratuje mnie z opresji notorycznych wizyt złodzieja na mych ziemiach. W tym przypadku wyprawa na ryby nie jest nudna!


Jak dla mnie ideał :)

Jedna z naszych ulubionych gier, która zabrała nam wiele wieczorów, podczas których emocje sięgały zenitu. Rozgrywka jest bardzo prosta i dynamiczna, łatwa do opanowania. Dróg do zwycięstwa jest wiele, a taktykę trzeba dopasowywać do kart, które zsyła nam los. Świetna, polecam!


Świetna gra, która nam z narzeczoną bardzo przypadła do gustu. Bardzo dobrze gra się w dwie osoby, a dobrze obrana taktyka może kompletnie odmienić losy w drugiej części rozgrywki. Bardzo ciekawa jest również potrzeba balansowania pomiędzy populacją, która daje zwycięstwo, a kosztami które generuje, myśląc stale o ukrytym celu, który czasem komplikuje drogę do sukcesu. :)


Jak dla mnie ideał :)

Gra nieskomplikowana, niezbyt długa i podzielona na 3 rundy, w których można wcielać się w różne postaci (jeśli los pozwoli) co sprawia ogrom przyjemności! Bawić można się w wiele osób, a cała gra mieści się w kieszeni. Dla mnie super. :)


Jak dla mnie ideał :)

Nie podoba mi się w niej tylko jedna rzecz... sugestia iż gra jest dla dzieci ;D Gra jest idealna dla 20-to, 30-to i 90-cio latków! :) Po skorupach do celu... znaczy sałaty!!


WhisperWind

Liczba recenzji: 1