Mireslav

Łowca

Poznań

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

8 użytkowników

Zobacz wszystkich

Bardzo dobry dodatek - jak każda dodatkowa plansza pozwala nieco łatwiej zapanować nad limitem potworów (te poza Arkham się nie liczą), ale wprowadza za to solidnie przypakowany Koszmar z Dunwich, który w pechowych sytuacjach (a te, jak wiemy, nie zdarzają się rzadko :) obudzić może się bardzo szybko. Gate bursts mogą bardzo utrudnić grę, którą najłatwiej chyba wygrać właśnie pieczęciami - tu jednak również każda dodatkowa plansza statystycznie nam pomaga. Dobrze zbalansowany dodatek z masą ciekawych kart.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo dobra rewizja pierwszej wersji tego dodatku. Znacznik "Ancient Whispers" daje w końcu szansę odbycia spotkania, które może pozwolić odnaleźć exhibit item, no i urozmaica nudny dotychczas pobyt na ulicach Arkham.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Chyba najlepszy z małych dodatków do Arkham Horror. Karty relacji pomiędzy graczami ułatwiają rozgrywkę i zwiększają interakcję między graczami. Nowe znaczniki bram to też świetne urozmaicenie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo klimatyczny dodatek, nieco utrudnia rozgrywkę, ale świetnie oddaje nastrój pełzającej grozy :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Doskonale oddaje klimat opowiadań Lovecrafta. Gra od początku robi wszystko, by zniszczyć badaczy, którzy usiłują powstrzymać pełzającą zagładę :) Warto zainwestować w dodatki, bo podstawka szybko staje się przewidywalna.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Vigo

Liczba recenzji: 73

Samburo

Liczba recenzji: 41

Fifithebest

Liczba recenzji: 110

Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

Maciej

Liczba recenzji: 0

Pianandrill

Liczba recenzji: 7

rossonero75

Liczba recenzji: 0

Aguthek

Liczba recenzji: 72

damian

Liczba recenzji: 0