Natalia

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Przyjemne małe kosteczki :) Idealne do gier, gdzie rzucamy całą masą k6 i poszukujemy upragnionych wyników. Zawsze do zamówienia dokładam kilka z nich powiększając w ten sposób swoją kolekcję :) Za tą cenę, naprawdę warto.


Jak dla mnie ideał :)

Najlepsza z gier rodzinnych.
Fantastyczne wydanie, wszystkie surowce, karty, pudełko i plansza są najlepszej jakości.
Sama mechanika świetnie się sprawdza. Do zwycięstw prowadzi naprawdę wiele dróg, więc każda partia będzie różnić się od poprzedniej.
Jest losowość, która może eurograczom przeszkadzać, ale to już ich problem ;) Mamy sposoby by ją ograniczać (wiele ludzików, dobre narzędzia) także nie mamy związanych rąk.

Gorąco polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Przyjemne małe kosteczki :) Idealne do gier, gdzie rzucamy całą masą k6 i poszukujemy upragnionych wyników. Zawsze do zamówienia dokładam kilka z nich powiększając w ten sposób swoją kolekcję :)


Jak dla mnie ideał :)

Gra bardzo przyjemna. To z pewnością coś, dla miłośników gier wojennych. Gra się krótko, jest losowość, ale do zabawy zakrada się wiele taktyk. Dobre zbudowanie armii (niczym z Total War), później utworzenie oddziałów, a na końcu bojowa formacja to klucz do sukcesu. Myślę, że da się znaleźć w grze kilka ciekawych elementów i z pewnością da się te grę polubić :)


Dobry, solidny produkt

Całkiem przyjemna paragrafówka.
Język nie drażnił aż tak, jakby się wydawało z wyczytanych poniżej komentarzy. Może dlatego, że wciągnęła mnie fabuła dość mocno ;)
Szkoda tylko, że tak krótko się kończy, no i że wyraźnie brakuje w mojej kolekcji dalszych przygód samotnego wilka ;)
Nie podobało mi się, że niektóre umiejętności nie były w ogóle potrzebne. Trochę to na wyrost, ale jeśli w kolejnych częściach naprawiono ten błąd to można to jakoś przeżyć.

Za 30 zł polecam. Ciekawe urozmaicenie od zwykłych książek ;)


Radwin77

Liczba recenzji: 0